oddíl házené | muži

Sokol Bělá / muži / články / Před jarní částí II.ligy

téma: muži | autor: Hrubas | datum: pátek 2.3.2007 | zobrazeno: 1132x

Před jarní částí II.ligy

Zítra vstoupí družstvo mužů do jarní části sezóny 2007 utkáním ve Zruči nad Sázavou. Proto jsme položili několik otázek Petru Netrvalovi, který vedl zimní přípravu.
Jak hodnotíš zimní přípravu?
Zimní příprava probíhala v bělské hale. Byla zaměřena více na rychlostní vytrvalost než na posilování. Bohužel se moc nenatrénovala souhra celého mužstva zvláště spojek a křídel. Přístup hráčů k tréninkům byl až na malé vyjímky dobrý. Docházka byla celkem uspokojivá. Chodili stále stejní lidé, ale ti co by to nejvíce potřebovali chodili málo. Bohužel.
Příprava byla tedy poměrně dobrá. Jaké jsou tedy cíle družstva pro jarní část sezóny?
Cíl mužstva je hrát špičku soutěže a dobrou hrou přivést na házenou opět bělské fanoušky. Hodně bude záležet na prvních zápasech, které ukáží jak na tom mužstvo je.
Jsou nějaké změny v kádru družstva mužů?
Do mužstva se vrací Petr Stach a Dan Picek. Bohužel stále mužstvu chybí plnohodnotný trenér. Vedení tréninků hráči krátkodobě nevadí, ale dlouhodobě to už není vhodné. Myslím, že většinu zápasů odehraje základní sestava a 3 až 4 lidi. Na tréninky během zimní přestávky začali chodit dorostenci Šebek, Tichý a Kaňka, kteří se zatím jeví poměrně dobře.
Co očekáváš od prvního utkání ve Zruči? S jakým cílem tam mužstvo odjíždí?
Ze zápasu se Zručí nad Sázavou mám trochu obavy, jelikož je to první zápas a nevíme v jaké sestavě proti nám soupeř nastoupí. Každopádně pokud chceme hrát na špici měli bychom si s tímto soupeřem poradit. Bohužel k utkání nenastoupí zraněný Kubíček a rekreující se Kabátník s Femiakem.
Kdo podle tebe postoupí do play off o 1. ligu? A kdo bude bojovat o záchranu?
Kdo postoupí se momentálně netroufám odhadovat, každopádně to bude někdo z čela soutěže. Moc nevěřím na nějaké výrazné překvapení. Na sestup vidím Havlíčkův Brod a Hradec Králové.

Házená Mělník

Mělník