oddíl házené | muži

Sokol Bělá / muži / články / Sokol Bělá - Liberec Handball 24:30 (13:17)

téma: muži | autor: Hrubas | datum: čtvrtek 15.2.2024 | zobrazeno: 99x

Sokol Bělá - Liberec Handball 24:30 (13:17)

Po zimní přestávce nám začala odvetná část zápasů. K dispozici jsme měli široký kádr. Moc dobře jsme věděli, že k nám přijede jiný Liberec, než se kterým jsme se střetli minulý týden na domácím turnaji (prohra o branku).

Začátek zápasu nám nevyšel podle představ. Působili jsme ospalým dojmem a když už jsme obranu a brankáře překonali, míč letěl většinou do brankové konstrukce. Přeci jen jsme po 10ti minutách zlepšili pohyb a hráli jsme s Libercem vyrovnanou partii. Bohužel jsme ale nedokázali výsledek převrátit na svou stranu a to hlavně z důvodu opravdu velkého množství neproměňování brankových příležitostí. Liberec působil v obraně velice dobře. Jejich vysunutá obrana, s neustálým přistupováním na hráče byla pro nás fyzicky náročná. Na druhou stranu jsme ale celý zápas makali a nevzdali jsme se, ani když se prohrávalo vyšším brankovým rozdílem. A jsem přesvědčen, že když budeme takto přistupovat k ostatním zápasům, tak se nám to v dobrém vrátí.

Suma sumárum. Jde vidět velké zlepšení celkové hry. Střed obrany vypadal velice dobře. V útoku potřebujeme lepší pohyb bez míče a více aktivity od křídel a pivotů, hlavně když soupeř hraje vysunutý obranný systém.

Autor: Vojtěch Kuchta - trenér družstva mužů

HK Baník Most