oddíl házené

rozměry hrací plochy: 40x20m
povrch: regupol
kapacita hlediště: 300 diváků
Hala je vybavena plným zázemím pro sportovce i rozhodčí (šatny, sprchy), občerstvovacími automaty při vstupu.

adresa:

Mělnická 238
294 21 Bělá pod Bezdězem

mapa:

venkovní hřiště při Základní škole v Bělé pod Bezdězem

informace:

rozměry hrací plochy: 40x20m
povrch: umělá tráva
kapacita hlediště: 50 diváků
Hřiště prošlo v roce 2016 rekonstrukcí. Bohužel zde není zázemí pro hráče ani rozhodčí, lze však využít zázemí nedaleké (cca 200m) tělocvičny.

adresa:

Elišky Krásnohorské
294 21 Bělá pod Bezdězem

mapa:

pátek 23.2.2018 | autor: Švícko

starší dorost - Sraz STD na sobotní utkání s Chodovem je ve 13:45 v hale. Sestava: Vaněk, Vítek, Stanev, Brisuda, Coufal, Sojka, Loukotka, Sucharda, Piešťanský, Bernard, Šídlo.

pátek 16.2.2018 | autor: Švícko

starší dorost - Odjezdy na sobotní utkání STD v Liberci: 7:15 hala Bělá, 7:25 Bukovno, 7:30 hala MB. Sestava: Coufal, Piešťanský, Sojka, Stanev, Vítek, Brisuda, Sucharda, Heřmanovský.

pátek 16.2.2018 | autor: Sekretář

oddíl - Schůze házená - Music club sokolovna středa 21.2. 2018 - od 19:00hod. výbor TJ, trenéři a vedoucí družstev.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.