oddíl házené | muži

Sokol Bělá / muži / články / Mužům v sobotu 10. 2. začínají jarní odvety II. ligy

téma: muži | autor: Švícko | datum: úterý 6.2.2024 | zobrazeno: 508x

Mužům v sobotu 10. 2. začínají jarní odvety II. ligy

Družstvo mužů absolvovalo týden před prvním jarním mistrákem domácí turnaj, kde jsme odehráli tři zápasy na 1x 30 minut s kvalitními týmy. Ve finále jsme těsně podlehli Liberci 11:12, se kterým zahájíme i jarní část II. ligy. A jaké jsou změny v kádru ?

Po dohodě s vedením klubu převzal družstvo mužů od ledna Vojta Kuchta, který už připravil i zimní přípravu. Minimálně do konce sezóny bude nastupovat v roli hrajícího trenéra. Do tréninkového procesu se vrátili odchovanci klubu Jirka Nigrín a Mikuláš Brisuda, Ondřej Fišera bude z Mladé Boleslavi pokračovat na hostování. Tomáš Beneš z rodinných důvodů ukončil pravidelnou činnost, bude připraven naskočit v případě zranění některých hráčů. Kuba Humpola je po operaci kolena ( meniskus a přední křížový vaz ), do konce sezóny pravděpodobně nenastoupí. Další posilou z řad silné generace mladoboleslavských odchovanců je Karel Grůša, který k nám přišel po dvouleté pauze na přestup. Po delší době je k dispozici široký kádr, mix mladých odchovanců s třicátníky se zkušenostmi z II. ligy.

Rozlosování jarní části

Sobota 10. 2.  Bělá x Liberec 17.00

Sobota 17. 2.  Jablonec x Bělá 17.00

Sobota 24. 2.  Bělá x Náchod 17.00