oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / partneři a sponzoři

partneři a sponzoři našeho oddílu

Město Bělá pod Bezdězem

ATMOS - Jaroslav Cankař a syn

FS web

Tom Bohemia Crystal

Procházka-Tošovský - voda, topení, plyn

SPS servis a programování strojů

Petr Vrabec - dopravní služby

Hummel-kluby.cz

Česká obec sokolská

pivovar ROHOZEC

Středočeský krajský svaz házené

základní škola Bělá pod Bezdězem

JUDr. Jiří Cehák

Vladislav Peška - klempíř

Bc. Hana Dufková

Radim Vaněk - klempíř

MUDr. Milan Hesoun

MUDr. Martin Zelený

MUDr. Luboš Svoboda

MUDr. Eva Mišková

pátek 23.2.2018 | autor: Švícko

starší dorost - Sraz STD na sobotní utkání s Chodovem je ve 13:45 v hale. Sestava: Vaněk, Vítek, Stanev, Brisuda, Coufal, Sojka, Loukotka, Sucharda, Piešťanský, Bernard, Šídlo.

pátek 16.2.2018 | autor: Švícko

starší dorost - Odjezdy na sobotní utkání STD v Liberci: 7:15 hala Bělá, 7:25 Bukovno, 7:30 hala MB. Sestava: Coufal, Piešťanský, Sojka, Stanev, Vítek, Brisuda, Sucharda, Heřmanovský.

pátek 16.2.2018 | autor: Sekretář

oddíl - Schůze házená - Music club sokolovna středa 21.2. 2018 - od 19:00hod. výbor TJ, trenéři a vedoucí družstev.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.