oddíl házené | muži

Sokol Bělá / muži / články / Úspěšné vystoupení mužů na turnaji v Jablonci.

téma: muži | autor: Hrubas | datum: sobota 26.8.2006 | zobrazeno: 1133x

Úspěšné vystoupení mužů na turnaji v Jablonci.

Diplom za první místo na turnaji v Jablonci nad Nisou.

Družstvo mužů vyhrálo třetí ročník Letního turnaje v Jablonci nad Nisou, i když na tento turnaj odjelo v okleštěné sestavě. Všichni hráči, kteří se turnaje zúčastnili zaslouží pochvalu za předvedený výkon.

Výsledky družstva Bělé :
Bělá – Příbram 27:13 /12:7/
Bělá – Mimoň 26:14 /12:6/
Bělá – AŠ Mladá Boleslav 17:11 /11:6/
Bělá – Jablonec 19:18 /9:11/

Sestava a branky Bělé :
Renza, Dvořák – Stach A. 21, Tošovský 1, Švec 18, Vaněk 24, Kubíček 7, Zelený 1, Hofta 17

Vedoucí zájezdu :
Krouský

Podrobnější informace od Švícka
V sobotu jsme se zůčastnily turnaje v Jablonci nad Nisou. Hrálo se na umělé trávě, 2*20 minut. Bez realizačního týmu(byl jen Krouský), s Tošovským v pivotu, Hoftou na křídle a pouze jen s jediným náhradníkem (Bizon) jsme zaslouženě obsadily 1.místo. Střelecky se dařilo Vaňkovi,ale ani ostatní nezůstali pozadu.
Za zmínku stojí nejhezčí gól turnaje, který vsítil P. Zelený alias Bizon, jakožto nekompromisní levé brčko. Nejprve vyškolil obránce, ve výskoku se zamyslel a nekompromisním obloukem, za který by se nestyděl ani vyhlášený "přehazovač" Petr Kuchta, překonal brankáře, který posléze odevzdal dres, roztrhal registračku a kontaktoval Jirku Duška, kde prý je ta spalovna sportovní obuvi...:0)).
Za výkon, nasazení a dodržovaní životosprávy po celý turnaj(!!!!)zaslouží pochvalu všichni, zvláště pak za poslední zápas s Jabloncem,kdy jsme už prohrávali o 4 góly, ale dokázali jsme v dramatickém závěru zápas otočit a o gól vyhrát.
Všechna utkání jsme odehráli ve svižném tempu a většinu gólů jsme dali z rychlého protiútoku, což je určitě příslibem pro příští sezónu.

HK Baník Most

Most