oddíl házené | muži

Sokol Bělá / muži / články / ŽBS Železný Brod - Sokol Bělá 13:27 /6:18/

téma: muži | autor: Kódl | datum: pondělí 3.10.2005 | zobrazeno: 971x

ŽBS Železný Brod - Sokol Bělá 13:27 /6:18/

K dalšímu utkání II. ligy házené nastoupilo družstvo Sokola Bělá pod Bezdězem na palubovce tradičního soupeře ze Železného Brodu. Ještě před počátečním hvizdem došlo u bělského týmu k nepříjmné komplikaci, kdy byl rozhodčími vykázán z lavičky trenér Ivan Zajac, který tak musel svůj tým koučovat z hlediště. Na vině této situace bylo, dle vysvětlení rozhodčích, nepředložení jeho členského průkazu.
Tento nemilý incindent však nezanechal na hráčích Bělé žádné viditelné stopy. Ihned od úvodních vteřin utkání se ujali vedení, které neustále navyšovali. Domácí tým se nedokázal prosadit ze žádné pozice a ani jeho obrana nedokázala zachytávat rychlé útoky bělských hráčů, důsledkem čehož bylo vední hostů 11:1 v 15. min. V tuto chvíli dostala příležitost celá lavička hostujícího mužstva, ale ani to nebylo domácím nic platné. Sice dokázali zastavit hrozivé narůstání skóre v jejich neprospěch, ale nijak výrazněji se ani proti náhradníkům Bělé prosadit nedokázali. Do kabin se tak odcházelo za jasného poločasového vedení 18:6 pro Bělou.
Ani po výměně stran nedošlo v celku domácích k žádnému zlepšení hry a hráči Bělé tak bez problémů i po celý druhý poločas udržovali svůj náskok až do konečného hvizdu, kdy na světelné tabuli svítil výsledek utkání 13:27 v neprospěch Železného Brodu.