oddíl házené | muži

Sokol Bělá / muži / články / HC Kolín B - Sokol Bělá B 17:29 /9:11/

téma: muži | autor: FeMinardi | datum: úterý 20.9.2005 | zobrazeno: 995x

HC Kolín B - Sokol Bělá B 17:29 /9:11/

Po týdnu jsme opět vyrazili do Kolína, tentokrát k utkání s místním B-mužstvem. Tento tým je složen převážně z mladších hráčů a snad jediným zkušenějším hráčem je Capouch, který ovšem často své mužstvo oslabuje zbytečnými fauly. Od úvodních minut jsme se ujali vedení a soupeř jen dotahoval. Nám se dařila především střelba ze spojek, v mužstvu domácích se střelecký prosazoval téměř výhradně zmiňovaný Capouch. Tento urostlý chasník působil dojmem že dá góla kdykoli se mu zamane a naše obrana si s ním v úvodu nevěděla rady. Přestože jsme měli jasnou herní převahu, nepodařilo se nám v první půli získat rozhodující náskok, jelikož jsme se ani my nevyvarovali několika technických chyb a zbytečných ztrát balónu. V druhé půli jsme zlepšili obranu a hlavně začali osobně bránit Capoucha, což jak se později ukázalo bylo pro domácí vražedné. Kolínští bez svého nejzkušenějšího hráče začali chybovat v rozehrávce a gólově se prosazovali jen s velkými obtížemi. Také Capouchovi jsme jeho osobním bráněním hru znechutili, což způsobilo že zejména v obraně přidal na agresivitě. Často dohrával fauly po pískání, což mu však rozhodčí netolerovali a tak jak bývá u něho zvykem, zápas nedohrál. Bohužel ještě předtím, při jednom takovém dohrávaném souboji po pískání, neudržel nervy na uzdě Tonda Tošovský a poté co zahodil balón se také on předčasně poroučel do sprch. Nutno však dodat, že Toník zahodil balón tak nešťastně, že trefil faulujícího Capoucha do ledvin. Bez ohledu na tato extempore jsme bez problémů stále navyšovali vedení a v poklidu dohrávali zápas s rozdílem třídy ve skóre.

HK Baník Most

Most