oddíl házené | st. dorost

Sokol Bělá / st. dorost / články / STD 2.liga : Sokol Bělá - Praha Chodov 20:32 (13:15)

téma: starší dorost | autor: Hrubas | datum: čtvrtek 15.10.2015 | zobrazeno: 1638x

STD 2.liga : Sokol Bělá - Praha Chodov 20:32 (13:15)

Ve 4. kole druhé ligy jsme v naší hale přivítali celek TJ Praha Chodov, který se před tímto utkáním pohyboval ve středu tabulky. I přes to, že v naší sestavě chyběli Pekař (Jičín) a Loukotka (nemoc), jsme se chtěli pokusit bodovat. Tým doplnili opět mladší dorostenci Humpola, Kubiš, Piešťanský, Stanev a Coufal.

V prvním poločase byla k vidění vyrovnaná házená nevalné úrovně. Na obou stranách si hráči neodpustili řadu nepřesností, nehrálo se v nijak vysokém tempu. Oba soupeři si nedokázali vypracovat více než dvoubrankové vedení.

Ve druhém poločase jsme chtěli zrychlit hru a strhnou vítězství na naši stranu, ale stal se přesný opak. Hráči Chodova zařadili druhý rychlostní stupeň a během úvodních deseti minut druhého poločasu si vytvořili rozhodující náskok. Z poločasových 13:15 byl ve 42. minutě stav 14:25, což náš „tým“ položilo a zbytek utkání se prakticky dohrával jen z povinnosti.

Hráči Chodova si odváží z Bělé dva body, které jsme jim prakticky věnovali, protože jsme předvedli bezkonkurenčně nejhorší letošní výkon. I přes naši zoufalou hru bylo největším zklamáním vystupování našich „hvězd“ na hřišti, když komentovali především výkon svých spoluhráčů a rozhodčích. Doufám, že už se to nebude nikdy opakovat!

V bělském dresu se střelecky prosadil pouze Hamšík, ale nikdo další se k němu bohužel nepřidal. Žalostná byla naše hra především na křídlech (střelba 15/2!!!) a v pivotu. Tentokrát se nedařilo ani brankářům, kteří měli úspěšnost zákroků pouhých 20%. Musíme ale podotknout, že jim spoluhráči v obraně vůbec nepomohli a nechali je v tom „vykoupat“. V obraně jsme předvedli opravdu zoufalý výkon bez pohybu a bez většího nasazení. Klasický průchoďák. V dresu hostí se prosadil především pivot Kaštánek, který dobře spolupracoval se spojkami.

Doufám, že naši hráči na toto utkání dlouho nezapomenou. Tímto směrem se rozhodně nechceme vydávat. V neděli náš čeká souboj o poslední místo, když poměříme síly s týmem Jablonce, který také stále čeká na první body. Pevně věřím, že předvedeme úplně jiný výkon a budeme konečně bodovat. V našich silách to rozhodně je.