oddíl házené | ml. žáci

Sokol Bělá / ml. žáci / články / Soustředění mládeže - Borovice 26.- 29.8.2012

téma: mladší žáci | autor: Sekretář | datum: čtvrtek 30.8.2012 | zobrazeno: 1584x

Soustředění mládeže - Borovice 26.- 29.8.2012

Tajuplná postava ze stezky odvahy.....

Na konci prázdnin se uskutečnilo již čtvrtým rokem soustředění mládeže jako ukončení přípravy na podzimní soutěže.
Tentokrát byla naším cílem lokalita Mukařov a sportovní areál LITES Borovice. Z Bělé jsme vyrazili v neděli ráno na kolech /cca 21km/ a do středy jsme stihli následující program:
neděle odpoledne:
32 km na kole–Borovice–Jivina-Klášter-Mnichovo Hradiště-obec Sychrov-Klášter-Dolní Bukovina /koupání/
večer pak začátek turnajů v stolním tenise jednotlivců a beach házené dvojic, noční pochod 2km.

pondělí:
ranní výběh do okolí–1km, překážkový okruh na čas /500 m/, plavání v krytém bazénu v areálu
odpoledne kolo /55 km/-Borovice-Židlov-Hvězdov-letiště Hradčany /časovka na letišti 4,5km /-koupání na Hradčanech-Kuřívody-Židlov-Borovice.
večer turnaj st.tenis, beach házená dvojic

úterý:
ranní výběh do okolí – 1km, kruhový trénink /ruce, břicho, záda, strečink/
plavání v bazénu a odpoledne na kolech odjezd na Bukovinu–regenerace na koupališti
večer stolní tenis, beach házená
opékání buřtů a od 21.00 hodin velice očekávaná noční stezka odvahy dvojic.

středa:
ranní výběh 1km, přihrávky s míčem, běžecká abeceda, šplh na laně, strečink, dohrávky turnajů st.tenis a beachházená
plavání v bazénu na čas /30 m prsa, 30m kraul/.
Ve 14.30 odjezd směrem na oboru Židlov se zastávkou v Kuřivodech na dietní chybě /pohár v motorestu/.

Jednotlivé výsledky,časy a pořadí budou zveřejněny po zpracování v nejbližších dnech.
Jednoznačnými smolařemi byli vyhlášeni Dominik Maršálek, kterému se podařilo dvakrát píchnout duši a pak Jarda Macoun, který opustil soustředění v úterý s nataženými vazy v kotníku.

S přípravou na házenkářské boje jsme začali v polovině srpna fyzickou přípravou v okolí Bělé a na koupališti. Soustředění v Borovici bylo finále přípravy. Přístup všech hráčů hodnotíme velice kladně, počasí nám přálo a tak doufáme, že se nám bude na podzim při zápasech dařit.
A tak BĚLÁ DO TOHO!!!!!!!!

DĚKUJEME FIRMĚ ATMOS – Cankař a syn ZA FINANČNÍ POMOC, manželům KUČEROVÝM ZA DOPRAVU a RODIČŮM ZA ZÁJEM /p.KUBIŠOVÉ za koláč/

Franta Šindelář, Standa Švec

PS:Vyhlašujem soutěž pro jméno tajuplné postavy z obrázku, která se náhodou objevila při stezce odvahy.
Autor nejepšího jména bude po zásluze odměněn ........

TJ Sokol Libčice nad Vltavou

Libčice