oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / partneři a sponzoři

partneři a sponzoři našeho oddílu

Město Bělá pod Bezdězem

ATMOS - Jaroslav Cankař a syn

FS web

Tom Bohemia Crystal

Procházka-Tošovský - voda, topení, plyn

SPS servis a programování strojů

Petr Vrabec - dopravní služby

Hummel-kluby.cz

Česká obec sokolská

pivovar ROHOZEC

Středočeský krajský svaz házené

základní škola Bělá pod Bezdězem

JUDr. Jiří Cehák

Vladislav Peška - klempíř

Bc. Hana Dufková

Radim Vaněk - klempíř

MUDr. Milan Hesoun

MUDr. Martin Zelený

MUDr. Luboš Svoboda

MUDr. Eva Mišková

úterý 19.6.2018 | autor: Švícko

starší dorost - Rozlučka STD se sezónou se koná v sobotu 23.6. od 18:00 v horním baru sokolovny. Srdečně zveme všechny rodiče, partnerky a milenky hráčů. Občerstvení zajištěno.

pondělí 18.6.2018 | autor: Sekretář

oddíl - Schůze házená - Music club sokolovna pondělí 18.6.2018 - od 18:30 hod. výbor TJ, 19:00 trenéři a vedoucí družstev.

pátek 15.6.2018 | autor: Švícko

muži - Odjezd na sobotní mistrák do České Lípy je v 9:30. Sestava: Macoun, Hamšík, Roubal, Smejkal, Maršálek, Myšák, Humpola. Auta: Roubal, Hamšík.

pátek 8.6.2018 | autor: Švícko

starší dorost - PROGRAM STD DO KONCE ČERVNA: Od 12.6. - tréninky na koupališti ( út, čt 17:00 - 18:30 plážovka ), 23.6. - rozlučka se sezónou.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.