oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / partneři a sponzoři

partneři a sponzoři našeho oddílu

Město Bělá pod Bezdězem

ATMOS - Jaroslav Cankař a syn

SPS servis a programování strojů

Tom Bohemia Crystal

Radim Vaněk - klempíř

PRS9 Group s.r.o.

Česká obec sokolská

Středočeský krajský svaz házené

základní škola Bělá pod Bezdězem

Bc. Hana Dufková

MUDr. Milan Hesoun

MUDr. Martin Zelený

MUDr. Luboš Svoboda

MUDr. Eva Mišková

sobota 22.6.2019 | autor: Sekretář

oddíl - Schůze TJ Sokol Bělá p.B. - házená Music club sokolovna - pondělí 24.6. 2019 od 18:30 hodin výbor TJ, trenéři a vedoucí družstev.

čtvrtek 20.6.2019 | autor: Hrubas

přípravka - Rozlučka se sezónou bude 24.6. od 16:00 hodin za halou. Bude pivo, limo, klobásy apod. Všichni hráči, rodiče, sourozenci apod. jsou srdečně zváni.

úterý 18.6.2019 | autor: IvanHrib

minižáci - Turnaj Megaminiliberec 21-23.6.2019 Odjezd v pátek 8:00 od haly. Sestava: Hurta,Flanderka,Hríb,Loukotka,Smékal,Měšťanová, Dubec,Hentek,Vytiska,Pecová,Erben,Balog.

středa 12.6.2019 | autor: Švícko

hráči bělské házené - 13.6. zrušen trénink STD a mužů. Poslední trénink v hale se koná 20.6.

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková