oddíl házené | ml. žáci

Sokol Bělá / ml. žáci / články / ATMOS CUP 2024

téma: mladší žáci | autor: Fanča | datum: pondělí 12.2.2024 | zobrazeno: 214x

ATMOS CUP 2024

V sobotu 10. 2. se konal v naší sportovní hale tradiční zimní přípravný turnaj mladších žáků pod názvem Atmos cup. Turnaje se zúčastnily tyto týmy: TJ ELP Jablonec nad Nisou, Házená TJ Lokomotiva Česká Lípa, HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav a TJ Náchod.

Prvním naším soupeřem byla Mladá Boleslav. Tento zápas byl vyrovnaný pouze v průběhu prvního poločasu, ve druhém poločase jsme zlepšili obranu, zrychlili přechod do útoku, proměňovali vytvořené šance a zaslouženě vyhráli.

V druhém utkání proti České Lípě jsme předvedli náš nejlepší výkon na turnaji. V obraně jsme sice měli slabší chvilky, ale výborným výkonem nás podržel brankář. V útoku se nám dařilo prosazovat ze spojek, z pivota i křídel. Náš náskok rychle narůstal a o naší výhře bylo brzy rozhodnuto.

Třetí zápas proti Jablonci nám vůbec nevyšel, soupeř nás předčil jak v útočné, tak v obranné fázi a zaslouženě vyhrál.

Poslední zápas proti Náchodu jsme nezačali vůbec dobře a prohrávali od úvodu utkání. Naštěstí jsme se po poločase zdravě naštvali a nakonec díky zlepšenému výkonu vyhráli.

Turnaj se nám výsledkově povedl. Dokázali jsme vyhrát tři zápasy a jedinou porážku nám uštědřil tým Jablonce, který celý turnaj zaslouženě vyhrál. V našem týmu za nás poprvé nastoupil Olda Nikodém, který s námi začal trénovat od konce podzimu. Kluky musím za turnaj pochválit. Z turnaje si bereme cenné poznatky a víme tak, na co se v trénincích zaměřit a v čem se zlepšovat.

Sestava/branky:

Sotona Lukáš, Nguyen Long, Nguyen Tong, Do Quoc Anh, Vozáb Jakub 6, Nikodém Oldřich, Kriššák Jakub, Fryček Patrik 4, Sluka Tomáš 8, Hanes Petr 6, Müller Matyáš 25

Výsledky:

Bělá x Mladá Boleslav 14 : 8

Česká Lípa x Jablonec 8 : 13

Náchod x Mladá Boleslav 9 : 8

Bělá x Česká Lípa 16 : 4

Jablonec x Náchod 13 : 12

Mladá Boleslav x Česká Lípa 7 : 7

Bělá x Jablonec 8 : 14

Česká Lípa x Náchod 12 : 11

Jablonec x Mladá Boleslav 13 : 7

Náchod x Bělá 7 : 11

Celkové pořadí:

1. TJ ELP Jablonec nad Nisou

2. TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

3. Házená TJ Lokomotiva Česká Lípa

4. TJ Náchod

5. HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

Závěrem bychom chtěli poděkovat rodičům za podporu během turnaje, Káje Měšťanové, Vanese Pecové, Vašku Koštejnovi za pomoc u časomíry a se zápisy utkání, Standu Švecovi za moderování turnaje a Vašku Renzovi a jeho týmu za občerstvení.

Děkujeme firmě Atmos Jaroslav Cankař a syn za dlouhodobou podporu sportovních aktivit dětí a mládeže v rámci našeho oddílu.

Házená Mělník

Mělník