téma: mladší žáci | autor: Švícko | datum: pondělí 18.6.2012 | zobrazeno: 1496x

Závěrečný mistrovský turnaj mladších žáků

8.kolo Erima přeboru skupiny B - 16.6.2012 venkovní hřiště TJ Lokomita Vršovice

Účastníci: TJ Sokol Bělá p. B., Sokol Kobylisy, Sokol Vršovice, TJ Lokomotiva Vršovice, TJ Sokol Úvaly B

Sestava: Vítek - Kašpar, Kubiš, Humpola, Bernard, Šídlo, Loukotka, Piešťanský

BĚLÁ - KOBYLISY 6:11 ( 1:5 ) - Humpola 3, Piešťanský 1, Kašpar 1, Šídlo 1
vývoj skóre: 0:4, 4:7, 5:8, 6:9, 6:11
žluté karty: Humpola
vyloučení: Humpola
Za stavu 1:4 ve 13.minutě jsme vedli na střely 10:7...! Kluci né a né poslechnout, ať to nehážou po ruce, protože brankař Kobylis riskoval stranu a bohužel zrovna tu, na kterou to kluci házeli. Ve slepené sestavě hráči střídali posty. Kašpar hrál prvně křídlo, Šídlo nastoupil nezvykle na spojce, Kubiš musel z rozehrávky do pivota. Piešťanský s Humpolou si v obraně dobře poradili s taktikou Kobylis "všechno na Járu" a dokázali držet nejlepšího střelce Erima přeboru sk.B na uzdě, ale o naší porážce rozhodla katastrofální střelba.

BĚLÁ - SOKOL VRŠOVICE 12:8 ( 8:2 ) - Loukotka 4, Humpola 3, Kubiš 3, Piešťanský 1, Šídlo 1
vývoj skóre: 3:1, 5:2, 8:4, 10:7, 12:8
žluté karty: Humpola, Piešťanský
vyloučení: Kubiš, Kašpar
Kašpar šel do pivota, Kubiš zpátky na rozehrávku, Humpola s Piešťanským na spojky a Šídlo se vrátil zpátky na křídlo. Klukům to evidentně prospělo, zlepšila se kombinovace a z pravého křídla se prosadil Loukotka.

BĚLÁ - ÚVALY B 22:12 ( 10:7 ) - Humpola 10, Šídlo 5, Kubiš 4, Loukotka 3
vývoj skóre: 2:0, 4:4, 6:5, 8:7, 12:7, 16:9, 18:12, 22:12
vyloučení: Humpola 2x, Kubiš, Loukotka
Úvaly hrály na dva pivoti, klukům to dělalo v obraně problémy, ale dokázali soupeře přestřílet. Souboje jeden na jednoho dokázal "utrhnout" Humpola. Hodně toho pochytal spolehlivý Vítek.

BĚLÁ - LOKO VRŠOVICE 16:12 ( 7:6 ) - Humpola 7, Šídlo 3, Kubiš 2, Kašpar 2, Loukotka 1, Bernard 1/1-1
vývoj skóre: 1:1, 3:3, 5:3, 5:6, 7:7, 7:8, 10:8, 15:11, 16:12
žluté karty: Šídlo
Na hráčích byla vidět únava z vedra, kromě Piešťanského tolik nebránili, ale opět soupeře dokázali přestřílet. První poločas byl ve znamení našich chyb, které domácí dokázali trestat. Naštěstí v bráně byl Vítek a v druhém poločase se drama nekonalo.

Ostatní výsledky: Loko Vršovice - Úvaly B 15:14, Sokol Vršovice - Loko Vršovice 14:6, Úvaly B - Kobylisy 7:15, Loko Vršovice - Kobylisy 12:14, Kobylisy - Sokol Vršovice 12:10, Sokol Vršovice - Úvaly B 10:19

Konečná tabulka Erima přeboru sk. B / jaro 2012

1. Jiskra Zruč n.S. 20 17 1 2 288:169 35 b.
2. Sokol Kobylisy 20 17 0 3 287:191 34 b.
3. Sokol Bělá p. B. 20 16 0 4 306:181 32 b.
4. Sokol Úvaly B 20 9 1 10 258:258 19 b.
5. Sokol Vršovice 20 8 0 12 226:221 16 b.
6. Lokomotiva Vršovice 20 8 0 12 189:220 16 b.
7. Sparta Kutná Hora B 20 2 1 17 124:313 5 b.
8. Wendy Mělník 20 1 1 18 136:261 3 b.

Škoda pokaženého utkání se Sokolem Kobylisy, v kterém stačilo proměňovat šance. Naše porážka tak rozhodla o konečném třetím místě v jarní části Erima přeboru. Dobrý byl v bráně Vítek, v útoku Loukotka s Humpolou a v obraně Piešťanský, ale zbytek mančaftu zaslouží taky pochvalu, protože v osmi lidech se všichni statečně poprali s úmorným vedrem. Podrobnější rozbor a vyhodnocení bude v článku "Hodnocení sezóny".
Za dopravu díky Z.Vítkovi a J.Šídlovi.

Poslední akcí pro mladší žáky v letošní sezóně bude přátelský turnaj 23.6.2012 v Bělé pod Bezdězem, který se koná u příležitosti výročí 85 let házené v našem městě pod Bezdězem.