oddíl házené | ml. žáci

Sokol Bělá / ml. žáci / články / Turnaj mladších žáků 28.1. 2012 v Kutné Hoře - výsledky

téma: mladší žáci | autor: Švícko | datum: pondělí 30.1.2012 | zobrazeno: 1555x

Turnaj mladších žáků 28.1. 2012 v Kutné Hoře - výsledky

Zleva: 9 Stanev, 2 Kubiš, 6 Humpola, 7 Piešťanský, 10 Šídlo, 13 Brisuda, v bráně K. Kučera

V sobotu 28.1. sehrali mladší žáci přátelský turnaj v Kutné Hoře.

Účastníci: 1.HC Pardubice, Kovofiniš Ledeč n. S., Loko Vršovice, Sokol Úvaly, Sokol Bělá p. B., Sparta Kutná Hora

Hrací systém: 2 x 10 minut každý s každým

Naše sestava: K. Kučera, Vítek - Humpola 15 g., P. Stach 10 g., Kubiš 7 g., Brisuda 5 g., A. Piešťanský 4 g., Šídlo 4 g. J. Kučera 2 g., Stanev 1 g.

Naše výsledky

Vršovice - Bělá 7:16 ( 3:5 ) - Humpola 7, Stach 3, Kubiš 3, Šídlo 2, Brisuda 1
Zahráli si hráči z lavičky, v druhém poločase se nám dařil rychlý přechod do protiútoku.

Bělá - Pardubice 8:17 ( 2:9 ) - Stach 6, Humpola 1, Kubiš 1
Velmi špatný výkon v obraně všech hráčů, nedařilo se ani brankářům. Střelecky se dařilo Stachovi.

Kutná Hora - Bělá 15:13 ( 9:6 ) - Brisuda 3, Humpola 3, Šídlo 2, Stanev 1, Stach 1, Piešťanský 1, Kubiš 1, J. Kučera 1
Hezký, vyhecovaný zápas, hrála se rychlá, kombinační házená. Nedařilo se nám v obraně. Druhý poločas nedohrál Humpola, který dostal přímou červenou kartu za oplácení.

Bělá - Úvaly 8:10 ( 1:3 ) - Humpola 3, Piešťanský 2, Brisuda 1, J. Kučera 1, Kubiš 1
O naší porážce rozhodla velmi špatná střelba. Na střely mezi tyče to bylo 23:15 pro nás .....

Ledeč - Bělá 12:3 ( 8:1 ) - Kubiš 1, Piešťanský 1, Humpola 1
Opět špatná střelba, odfláknutá obrana, někteří už to odchodili. Druhý poločas nehrál Humpola, který byl za celý turnaj domlácený. Nedali jsme 4 sedmičky.

Ostatní výsledky: Kutná Hora - Ledeč 8:9, Pardubice - Úvaly 11:12, Ledeč - Úvaly 10:7, Kutná Hora - Vršovice 17:5, Vršovice - Úvaly 3:18, Ledeč - Pardubice 13:9, Vršovice - Ledeč 3:11, Kutná Hora - Pardubice 10:13, Vršovice - Pardubice 1:17, Kutná Hora - Úvaly 12:16

6. TJ Lokomotiva Vršovice 0 b.

Nejlepší brankář turnaje: Vrbka Tomáš - Ledeč n. S.

Nejlepší hráč turnaje: Najman Matouš - Sokol Úvaly

Nejlepší střelec: Bandi Luboš ( 21 gólů ) - Kutná Hora

V bráně se pravidelně střídali oba brankáři.
Když kluci vydrží v obraně bránit v lajně na sedmi metrech, tak často útok soupeře končí pasivní hrou. Bohužel některým našim hráčům to dělá problémy a vidina trháku je donutí běhat na třinácti metrech, což většinou končí přečíslením a brankou v naší síti ( a to se tam můžu uřvat ... ).
Dále nám chybělo kolektivnější pojetí v útoku. Jdeme do zakončení, tři obránci u našeho útočníka a přihrát volnému pivotovi umí jen Kubiš. Tradičně nejvíc do koncovky se tlačí Humpola, který vystřelí 20 za zápas, ať se mu daří nebo ne. Tentokrát mu to tam tolik nepadalo a hned to bylo znát výsledkově.

Dopravu nám zajistili Kučerovi a Technické služby města - děkujeme !

Další akce: 16.3. - 18.3. - Přátelský turnaj mladších žáků v Jičíně