oddíl házené | ml. žáci

Sokol Bělá / ml. žáci / články / Mladší žáci zvítězili na turnaji v Ústí n. L.

téma: mladší žáci | autor: Švícko | datum: neděle 4.12.2011 | zobrazeno: 1716x

Mladší žáci zvítězili na turnaji v Ústí n. L.

Mladší žáci 4.12. 2011 v Ústí n. L.

V neděli 4.12. 2011 sehráli mladší žáci přátelský turnaj v Ústí nad Labem.

Účastníci: Sokol Bělá p. B., HK Chomutov, HK Tygři Ústí n. L., Slavoj Děčín

Sestava: Kučera K., Vítek - Kučera J., Stanev, Šídlo, Humpola, Brisuda, Kubiš, Piešťanský, Číhala

Hrálo se 2 x 12 minut každý s každým dvoukolově. V prvním kole po zápase pět hráčů z každého družstva provedlo rychlý útok zakončený střelou z devítky a ve druhém kole sedmimetrový hod. Góly z této střelby se započítávaly do celkového skóre.

Naše výsledky

Chomutov - Bělá 14:16 ( Vítek - Humpola 5, Šídlo 4, Stanev 1, Piešťanský 1, Číhala 1, Kubiš 1 - nájezdy: Humpola O, Stanev O, Kubiš O, Piešťanský X, Šídlo X )

Bělá - Děčín 16:7 ( Kučera K. - Číhala 4, Stanev 3, Kučera J. 2, Piešťanský 2, Šídlo 2, Brisuda 1, Kubiš 1 - nájezdy: Kučera J. X, Číhala O, Brisuda X, Šídlo X, Piešťanský X )

Ústí - Bělá 7:19 ( Vítek, Kučera K. - Humpola 5, Piešťanský 5, Šídlo 2, Číhala 1, Kučera J. 1, Kubiš 1, Stanev 1 - nájezdy: Humpola O, Kučera J. O, Piešťanský X, Brisuda X, Číhala O )

Chomutov - Bělá 5:12 ( Vítek - Šídlo 4, Humpola 2, Číhala 2, Kubiš 2, Piešťanský 1 - sedmičky: Šídlo X, Humpola O, Kubiš X, Stanev X, Číhala X )

Děčín - Bělá 6:16 ( Kučera K. - Humpola 6, Číhala 3, Kučera J. 3, Stanev 2, Šídlo 1, Kubiš 1 - sedmičky: Kučera J. X, Vítek X, Kučera K. X, Piešťanský X, Brisuda X )

Ústí - Bělá 2:12 ( Vítek, Kučera K. - Číhala 4, Piešťanský 4, Brisuda 2, Kubiš 1 - sedmičky: Kučera J. X, Humpola X, Kubiš X, Číhala X, Šídlo O )

Legenda k dovednostním disciplínám: O - proměnil, X - neproměnil

Ostatní výsledky: Ústí - Děčín 15:9, Chomutov - Ústí 15:4, Děčín - Chomutov 4:18, Ústí - Děčín 12:13, Chomutov - Ústí 18:9, Děčín - Chomutov 8:16

Pořadí

1. Sokol Bělá p. B.
2. HK Chomutov
3. HSK Tygři Ústí n. L.
4. Slavoj Děčín

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen náš Jakub Humpola a nejlepším brankářem turnaje také náš Kryštof Kučera.

Turnaj se klukům vydařil, užili si ho a s přehledem si se všemi soupeři poradili. Stejným dílem se v brance prostřídali oba brankáři a vedli si dobře. V útoku byl tradičně k neudržení Humpola, druhou polovinu turnaje kluci dobře bránili a vydrželi fyzicky. Radost mám z výkonu minižáků ( Číhala, Kučera K., Kučera J. ), kteří se na velkém hřišti proti starším protihráčům dokázali prosadit. Nevedlo se nám v dovednostních disciplínách, kde jsme většinu pokusů neproměnili.
Za dopravu děkujeme Technickým službám města a Jiřímu Šídlovi.

Další akce: 17.12. 2011 - přátelský turnaj mladších žáků v Liberci

Házená Mělník