oddíl házené

Sokol Bělá / ostatní informace / články / Nábídka od našeho partnera Yoursport

téma: ostatní informace | autor: Shalom | datum: čtvrtek 24.11.2022 | zobrazeno: 231x

Nábídka od našeho partnera Yoursport

Nabídká sportovního oblečení, vybavení a doplňku od našeho partnera Yoursport.

Kempa - předvánoční výprodej

Ve výprodeji najdete jak úzce specializované produkty pro aktivní sportovce, jako jsou házenkářské dresy, tréninkové sety či sportovní batohy, tak i lifestylové kousky - zimní bundy, mikiny a trička z příjemných materiálů a další. Můžete tak doplnit své sportovní vybavení na nadcházející sezóny či pořídit svým blízkým “měkký” dárek pod stromeček

Akční výprodej se slevou 50 až 70 %, který začíná již tento týden a potrvá až do konce roku (nebo vyprodání zásob), najdete v našem e-shopu >> zde https://kempa.yoursport.cz/vyprodej-2/

Yoursport - exkluzivní slevy pro partnery

rád bych Vám jako našemu partnerskému klubu nabídl benefit v podobě exkluzivní slevy na dvě značky, které dodáváme na český a slovenský trh a které můžete pořídit na našich e-shopech sportboost.cz a ironic.yoursport.cz.

První z nich je sportovní výživa a výživové doplňky Namedsport. Zkratka Namedsport vznikla zkrácením výrazu „Natural Medicine“, což dokládá její filozofii: je zrozena z čisté vášně pro sport a ze zkušeností v oblasti přírodní medicíny a chce šířit zdravou a správnou kulturu užívání sportovní výživy a doplňků stravy. Namedsport je partnerem světových závodů jako je Tour de France a Giro d’Italia, u nás je díky ní yoursport oficiálním dodavatelem výživových doplňků fotbalové reprezentace ČR. Využijte námi poskytnutou slevu 40 % a ochutnejte.

Značka funkčního sportovního oblečení IRON-IC představuje představuje kolekce vyráběné bezešvou technologií, s využitím vlastních patentů I-SOFT, I-BAND a I-CONE. Můžete si doplnit své sportovní vybavení na nadcházející sezóny či pořídit svým blízkým “měkký” dárek pod stromeček, a to se slevou 50 %. Navíc máte zaručenou dobu na vyzkoušení a příp. vrácení zboží v délce 90 dní.

Obě tyto slevy můžete využít na na našich e-shopech sportboost.cz a ironic.yoursport.cz.

Stačí zadat při placení v košíku slevový kód yoursportVANOCE.