oddíl házené

Sokol Bělá / ostatní informace / články / Registrace nových členů - info pro rodiče

téma: ostatní informace | autor: Švícko | datum: neděle 23.4.2023 | zobrazeno: 422x

Registrace nových členů - info pro rodiče

Vážení rodiče,

v novém kalendářním roce registrujeme nováčky z podzimního náboru, aby mohli nastoupit v jarních soutěžích SKSH. Do mailu uvedeném v přihlášce dítěte do oddílu Vám bude doručen mail od Českého svazu házené. Níže najdete informace, jak postupovat.

V soutěžích svazu házené fungují elektronické registrace, bez kterých nemůžou děti nastoupit k utkání na turnajích mládeže. Oddíl házené Vaše dítě zaregistruje, ale poslední krok musíte udělat vy. Bohužel s tím máme problémy, u většiny dětí se to nedaří a musíme to řešit individuálně.

POSTUP K DOKONČENÍ REGISTRACE

1. Bude Vám doručen mail od is@handball.cz. Nebojte se ho otevřít ! V něm klikněte na červené okno "Dokončit registraci člena ČSH"
  2. Následně se prokliknete do "Dokončení registrace do osobní zóny", tam kliknutím potvrďte souhlas se Stanovy ČSH,  seznámení se směrnicí o ochraně osobních údajé, GDPR  a vpravo dole dokončete registraci v červeném okně "Potvrdit"
  3. Automaticky se Vám vygeneruje poplatek 350,- kč za členství v ČSH. Ten neplaťte, je součástí členského příspěvku TJ Sokol Bělá p.B. ,  hromadnou platbou ho platí oddíl za všechny členy

Dále byly i nějaké poznámky k rodnému číslu dítěte. Bez rodného čísla je přihláška do oddílu neplatná. Bez rodného čísla nemůže Vaše dítě hrát mistrovské turnaje, protože ho nemůžeme zadat do zápisu utkání. Dále musíme všechny členy zadat do našeho účtu v Rejstříku sportu, který je propojený s registrem obyvatel. Bez rodného čísla to nelze dokončit.

Nikoho nutit nemůžeme, ale pokud mezi námi nepanuje elementární důvěra a z nějakého důvodu nám rodné číslo Vašeho dítěte odmítnete sdělit, budeme to respektovat. V takovém případě budeme Vaše dítě brát jen na zimní přátelské turnaje, v ostatních zápasech nebude moci nastoupit. Samozřejmě s námi může bez omezení trénovat. Děkujeme za pochopení.

Předem děkuje za spolupráci sekretář oddílu, případně volejte na tel.777 238 792