oddíl házené | minižáci

Mistrovský turnaj Kutná Hora 22.9.2018

Druhý mistrovský turnaj mini Kutná Hora

Účastníci:

Mladá Boleslav, Mělník 1,2, Kolín, Zruč n/S 1,2, Bělá pod Bezdězem 1,2, Kostelec, Úvaly 1,2, Příbram 1,2, Kutná Hora 1,2,3.

Hrálo se na venkovních třech hřištích. Každý tým odehrál 6 zápasů systémem 4+1 s časem 1x10min.

Sestava Bělá 1:

Pecová Vanesa, Loukotka Patrik, Hríb Lukáš, Ballók Tomáš, Dubec Robin, Flanderka Adam, Bernard Tomáš, Sůvová Anička, Ginzl Adam.

Zápasy:

Bělá – Příbram2      5:2

Bělá – Mělník1        11:5

Bělá – Zruč2             6:2

Bělá – Kolín              6:3

Bělá – Úvaly             15:7

Bělá – Kostelec        10:4

Všech šest zápasů vitězství, tak musím jen chválit. Oravdu jsme hráli disciplinovaně, hrači poslouchali a každý zápas jsme měli společně pod kontrolou. Mistrovský turnaj poprve okusila Anička Sůvová a dokázala přkvapit. Absolvovala teprve tři tráninky a přesto se dokázal zviditelnit. Branku sice nevstřelila,ale ke střelbě se několikrát dostala. Vynikající myslím bude Robin Dubec, který se našel  jako brankař. Ostatní hráči odehráli bezva turnaj, budeme společně trénovat a připravovat se na další turnaj, který se tentokrát odehraje na domácím hřišti v Bělé 6.10.2018.

Branky: Pecová 4, Loukotka 17, Hríb 16, Ballók 1, Dubec 1(brankař), Flanderka 12, Bernard 3, Sůvová a Ginnzl tentokrát bez branek.
Za tým Bělá 1 Trenér Hríb Ivan

Sestava Bělá 2:

Hentek Vojta, Urbánek Jan, Smékal Jiří, Vytiska Dominik, Hurta Tomáš, Erben Pepa, Balog Pepa, Blažek Matyáš, Měšťanová Karolína.

Zápasy:

Bělá – MB      3:7

Bělá – Mělník2     12:5

Bělá – Příbram1    7:0

Bělá – Zruč1          11:3

Bělá – Úvaly2        5:7

Bělá – KH         6:4

Super  výkony  byly vidět i u týmu Bělá2. To naznačují 4vítězství a 2 malé prohry. Všem hráčům se podařilo rozvlnit soupeřovu sí ť. Největší opory družstva opět Jirka Smékal  a Dominik Vytiska. I naši nováčkové, jako Pepa Balog překvapil. Super hru předváděli Pepa Erben, Kája Měšťanová, Blažek Matyáš, Vojta Hentek, který taky okusil hru brankaře. Nesmím zapomenout i na Honzíka Urbánka, Tomáše Hurtu a na jeho prudké střely.

Branky: Hentek 4, Urbánek 2, Smékal 13, Vytiska 6, Hurta 3, Erben 3, Balog 3, Blažek 1, Měšťanová 8.

Za tým Bělá 2 trenér Urban Jan

Děkuji rodičům za pomoc s dopravou: p.Hentekové, p.Urbanovi, p.Erbenovi, p.Bernardovi.

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (26)

Galetka Jiří (19)