Marián Šiška - TR, Petr Kocourek - OV

Ž  Bulant Martin, David Jakub

2  2x Staněček Štěpán

Č

Do jarních odvet druhé ligy mladšího dorostu jsme vstoupili v neděli 19.2. ve Vršovicích. Domácí Lokomotiva přezimovala na 7.místě, podzimní utkání jsme doma vyhráli 35:26.

Do zápasu nastoupila základní sestava Šídlo, Sojka, Vaněk, Humpola, Stanev, Bernard, Vítek s obranou 1+5. Na Staneva hrál robustní střelec domácích, do obrany ho od začátku utkání střídali Vacek s Piešťanským, kteří na tom jsou silově líp.
Úvodní minuty poznamenala zimní pauza, hráči se pomaleji dostávali do tempa a předvedli řadu nepřesností. Vítek měl 1.zákrok až ve 12.minutě, naše spojky měly v 15.minutě střelbu 14/6. Za stavu 6:6 v polovině prvního poločasu jsme zatáhli obranu na 0+6, kluci protrhli střeleckou smůlu a během čtyř minut odskočili na 6:10 v 19.minutě. Do poločasové pauzy jsme šli s náskokem pěti branek 11:16.

Ve druhé půli dostal Humpola osobního strážce, tím vzniklo více prostoru pro ostatní. Sojka úspěšně uvolňoval pivoty, nebo křídla, případně sám zakončoval. Naopak v obraně nám dělal velké problémy střelec David. Domácí neskládali zbraně a v 52.minutě cítili poslední šanci na zvrat v utkání / 23:27 /. Závěrečné minuty jsme dohrávali na dva pivoty. Vaněk s Brisudou dokázali využít více prostoru na brankovišti a vstřelili důležité branky, které pojistily naše vítězství.

S výsledkem jsem spokojený, dařilo se nám hrát rychle a jednoduše dopředu. Z druhé vlny jsme vstřelili 8 branek, další góly se nám povedlo vstřelit po rychlém rozehrání pří gólu domácích. Vítek se zlepšoval každou minutou, neměl lehký vstup do zápasu, obrana mu v úvodních minutách moc nepomohla. V obraně se hodně vydali Vacek s Piešťanským, Humpola začal bránit až když dostal několik ran v útoku. Dařilo se Sojkovi s Brisudou, naopak za očekáváním zůstala křídla.