Krásný Michal - OV, Landa Jan - TR

Ž  -

2  -

Č  Čepelák

Jak už bývá zvykem, k utkání jsme nastoupili značně oslabeni. Ale to je fakt a musíme se s tím naučit pracovat.

V prvních 5ti minutách byla hra poměrně vyrovnaná, ale v 7. minutě jsme nesmyslně dostali 3x2min a soupeř nám odskočil na výraznější brankový rozdíl. V 15. minutě jsme prohrávali 12:4 a zdálo se, že je po zápase.

Vzali jsme si oddechový čas a jasně jsme si řekli, že nebudeme hledět na výsledek a zkusíme se do zápasu vrátit a hrát více zodpovědněji a to se také povedlo. Ve 26. minutě jsme snížili brankový rozdíl na 16:14

Do poločasu přeci jen soupeř vedení navýšil a odcházel do šaten s náskokem 19:14.

Druhý poločas jsme začali postupně ukrajovat náskok domácích a ve 49. minutě jsme srovnali na 25:25! V 54. minutě jsme ještě drželi nejtěsnější rozdíl 28:27.

Bohužel jsme v závěrečné fázi utkání neproměnili jasné brankové příležitosti, které naopak soupeř využil a tak zaslouženě vyhrál.