Ž  Hrdlička, Landa

2  Ouředník, Čepelák, Pokorný

Č  -

D  -

V utkání 8. kola 2. ligy mužů SZČ jsme v domácím prostředí přivítali rezervu Lovosic.
Po vyrovnaném úvodu prvního poločasu jsem si postupně začali budovat mírný náskok díky čemuž jsem vyhráli úvodní dějství v poměru 14:11.

Druhá část utkání pokračoval ve stejném trendu. Drželi jsem odstup od soupeře, který jsme postupně zvyšovali. V závěru utkáni se soupeř snažil otočit utkání ve svůj prospěch, ale to už jsme si pohlídali a připsali si v první vítězství sezony.

V tomto utkaní jsem se vyvarovali velkému počtu individuálních a technických, neměli jsem problém s proměňováním vyložených šancí, což nám v předchozích utkáních dělalo problémy.

Celý tým podal kvalitní výkon, avšak je potřeba vyzdvihnout výkon Kryštofa Kučery, který v bráně předváděl neskutečné zákroky, čímž deprimoval střelce soupeře.

Velké poděkovaní patří také divákům, kteří především v druhém poločase vytvořili výbornou domácí atmosféru.