Sokol Bělá / minižáci / články / Rozlosování turnaje mini - Mělník 22.3. 2008
téma: minižáci | autor: Sekretář | datum: čtvrtek 20.3.2008 | zobrazeno: 2373x
9:00 - 9:10 Boleslav - Dukla
9:15 - 9:25 Ústí - Bělá
9:30 - 9:40 Liberec - Most
9:45 - 9:55 Strakonice - Boleslav
10:00 - 10:10 Dukla - Ústí
10:15 - 10:25 Bělá - Liberec
10:30 - 10:40 Most - Strakonice
10:45 - 10:55 Ústí - Boleslav
11:00 - 11:10 Dukla - Liberec
11:15 - 11:25 Strakonice - Bělá
11:30 - 11:40 Most - Ústí
11:45 - 11:55 Boleslav - Liberec
12:00 - 12:10 Dukla - Strakonice
12:15 - 12:25 Bělá - Most
12:30 - 12:40 Liberec - Ústí
12:45 - 12:55 Most - Dukla
13.00 - 13:10 Boleslav - Bělá
13:15 - 13:25 Strakonice - Ústí
13:30 - 13:40 Most - Boleslav
13:45 - 13:55 Bělá - Dukla
14:00 - 14:10 Strakonice - Liberec
14:15 Ukončení turnaje + předání cen
Mělník - v ulici K učilišti 2566 (areál ISŠT) - nafukovací hala./mapa.cz/
[16.5.2024] 4. kolo SL mini 6+1 - Úvaly 11. 5. 2024
[30.4.2024] Turnaj minižactva 6+1 - Kostelec n. L. 27. 4. 2024
[9.4.2024] Turnaj mini 4+1 - Bělá p. B. 6. 4. 2024
[27.3.2024] 1. kolo SL minižactva 6+1 - Bělá p. B. 24. 3. 2024
[24.1.2024] Turnaj minižactva 6+1 - Turnov 20. 1. 2024
[16.1.2024] Turnaj minižactva 6+1 - Bělá p. B. 14. 1. 2024
[12.1.2024] Pozvánka na 3. ročník Memoriálu Jiřího Ceháka
[8.11.2023] Turnaj mini 4+1 - Bělá p. B. 4. 11. 2023
[19.10.2023] Turnaj mini 4+1 - Turnov 15. 10. 2023
[21.8.2023] Příměstský tábor minižactva 14.- 18. 8. 2023
[26.6.2023] Megamini 2023 - výsledkový servis
Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!
14.6. | 09:00
Megamini Liberec 6+1
Každé každé úterý a čtvrtek od 15:15 až 18:00 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev
přípravky,
minižáků a
mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>
1.6.
Houška Tomáš (35)
2.6.
Charvátová Anna (15)
4.6.
Šťastný Michal (31)
8.6.
Vlk Jakub (30)
9.6.
Šindelář František (65)
13.6.
Petreková Eliška (13)
13.6.
Strnadová Aneta (12)
13.6.
Šídlo Jakub (18)
14.6.
Hoznauerová Adéla (12)
16.6.
Šilhová Eliška (14)
18.6.
Polesný Lukáš (32)
18.6.
Robotka Daniel (18)
19.6.
Stanev Richard (24)
24.6.
Koštejn Václav (16)
24.6.
Tošovský Antonín (48)
25.6.
Černa Lucie (15)
Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák