oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravky - Kostelec n.L. 25.9. 2021

téma: přípravka | autor: Švícko | datum: sobota 25.9.2021 | zobrazeno: 1903x

Turnaj přípravky - Kostelec n.L. 25.9. 2021

V sobotu 25.9. 2021 se přípravka zúčastnila prvního turnaje v Kostelci nad Labem. Hrálo se za pěkného počasí na venkovním hřišti. Z turnaje se postupně odhlásila všechna družstva, my jsme chtěli využít možnost zahrát si a účast jsme neodvolali. Přípravka si zahrála 4 zápasy s dětmi z Kostelce, součástí dopoledního programu byla i překážková dráha se střelbou na přesnost.

Přes řadu omluvenek vyrazila sestava se dvěma hráči na střídání: Bára Kubíčková, Viki Šárogová, Mára Schneider, Kryštof Žďáňský, Patrik Fryček, Tobiáš Macko, Ríša Repš.

Kryštof, Patrik a Ríša jsou z letošního náboru, po 3 týdnech tréninku si zahráli 1.turnaj. Prvně s námi byla i bývalá hráčka Kamila Šulcová, která za mnou přišla, že mi s přípravkou pomůže.

Děti měly radost ze hry, výsledky jsme nepočítali, ale všechny zápasy byly vyrovnané :o) .

Nováčci si vedli velmi dobře, Kryštof v brance předváděl výborné zákroky, Mára je na tom parádně pohybově, děti se lepšily každým zápasem. 2.polovina turnaje už byla většinou ve znamení hry „nahraj a běž“. Kluky rušila přistávající letadla z nedalekého letiště. Byly pasáže, kdy přestali hrát a poctivě počítali každé letadlo :o).

Největší odměnou pro nás bylo, když se nás děti na konci ptaly, kdy bude další turnaj !

Na další akci už budou k dispozici nová červená sada dresů + modré dresy, děti se mají na co těšit :o).

Rodičům děkuji za pomoc s dopravou a podporu v hledišti. Pořadatelům za fajn sportovní dopoledne.

Další akce: Neděle 3.10. turnaj v Kutné Hoře.

16.6. | 09:00

Hudlice