oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Víkendový 2.- 3. 3. program našich družstev

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: pátek 1.3.2024 | zobrazeno: 383x

Víkendový 2.- 3. 3. program našich družstev

V sobotu 2. 3. hraje v mladoboleslavské sportovní hale společné družstvo Ml. Boleslavi, Bělé a České Lípy utkání 15. kola II. ligy mladšího dorostu s "béčkem" Lovosic. Výhoz utkání je v 9.00 hod.

V neděli 3. 3. od 18.00 hod. hrají muži utkání 15. kola II. ligy v Lounech. V aktuální druholigové tabulce jsou domácí o skóre na 4.místě se ziskem dvaceti bodů, my se čtyřmi body za dvě výhry uzavíráme tabulku II. ligy. Ve 14. kole Louny prohrály v Ústí nad Labem 39:36, my jsme doma vysoko podlehli  Náchodu 15:31. Čeká nás čtvrté utkání v řadě s týmem ze špičky tabulky. V úvodních kolech se nám bohužel zranili hráči ze základní sestavy, i díky tomu jsme soupeře požádali o změnu termínu utkání. To bohužel nebylo z důvodu obsazenosti haly v Lounech možné. Nakonec se podařilo dát dohromady 8 zdravých hráčů a k utkání odcestujeme.

Podzimní zápas jsme v domácím prostředí prohráli 24:29 a provázely ho negativní emoce na obou stranách. Louny si stěžovaly na naší tvrdou hru, my zas byli nespokojení, že se neřešilo velmi nesportovní chování jednoho hráče hostů, který by měl být na toto utkání ještě v trestu. Domácí naší tvrdou hru na hranici pravidel zmiňují i v pozvánce na utkání, nikdo z našich hráčů však nemá a nikdy neměl trest od disciplinárky 6 týdnů za napadení soupeře... Pevně věříme, že se torzo sestavy, která odcestuje na sever Čech, vrátí v pořádku bez zranění a zápas odehraje se ctí. Tímto důrazně apelujeme na hráče, aby se nenechali k ničemu vyprovokovat a vrátili se domů bez modrých karet !! Od příštího kola nám začíná série zápasů s týmy na naší úrovni, ve kterých chceme maximálně bodovat a k tomu budeme potřebovat co nejširší kádr !

BĚLÁ DO TOHO !!

Ostatní naše družstva mají volný víkend.

neděle 28.4.2024 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 29. 4. od 19.00 hod. v restauraci Sokolovna.

sobota 20.4.2024 | autor: Švícko

oddíl - ŠKOLNÍ KLUB HÁZENÉ pro ZŠ Bělá se koná ve středu 24. 4. 8.00 - 11:00 hod. v hale. Trenérsky zajišťují S. Švec, K. Měšťanová.