oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Víkendový 16.- 17. 3. program našich družstev, pozvánka do sportovní haly

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: čtvrtek 14.3.2024 | zobrazeno: 317x

Víkendový 16.- 17. 3. program našich družstev, pozvánka do sportovní haly

Po jarních prázdninách se roztáčí kolotoč krajských soutěží žactva. V sobotu 16. března hrají starší žákyně mistrovský turnaj v Bělé pod Bezdězem a starší žáci Kolíně.

V soutěži starších žákyň se po podzimní části srovnaly na prvních třech místech Příbram, Bělá a Kutná Hora se shodným počtem 22 bodů. A hned na prvním turnaji v domácím prostředí se s oběma týmy utkáme. Bohužel nás trápí velká marodka, ale torzo sestavy, kterou posílí mladší žákyně, o dobré výsledky určitě zabojuje !

Rozlosování turnaje

9.00 Bělá x Mělník

9.55 Hostivice x Poděbrady

10.50 Bělá x Příbram

11.45 Mělník x Hostivice

12.40 Poděbrady x Příbram

13.35 Bělá x Kutná Hora

14.30 Mělník x Poděbrady

15.25 Kutná Hora x Příbram

Občerstvení zajištěno v sokolovně.

Srdečně zveme rodinné příslušníky a všechny příznivce do sportovní haly !

Starší žácí jsou po podzimní části Společné ligy v čele skupiny B. Soutěž je celý ročník uzavřená, na jaro se mezi skupinami A x B nepostupovalo a nesestupovalo. Ve druhé polovině soutěže pro trenéra nebudou prioritou výsledky, ale budeme se zaměřovat na jednotlivé herní činnosti, které nás nejvíce trápí. I tak by to měli kluci výsledkově zvládnout.

Naše rozlosování turnaje v Kolíně

9.55   Bělá x Kostelec

12.40 Bělá x Příbram

13.35 Kolín  x Bělá

Odjezd v 8.00 od haly.

Společné družstvo mladšího dorostu Ml. Boleslavi, Bělé ( Loukotka, Kerbl, Koštejn, V.Holec ) a České Lípy hraje v sobotu od 9.00 v mladoboleslavské sportovní hale u Kauflandu druholigové utkání s "béčkem" Jičína.

Ostatní družstva mají volný víkend !

BĚLÁ DO TOHO !!

neděle 28.4.2024 | autor: Švícko

oddíl - Schůze vedení oddílu s trenéry se koná v pondělí 29. 4. od 19.00 hod. v restauraci Sokolovna.

sobota 20.4.2024 | autor: Švícko

oddíl - ŠKOLNÍ KLUB HÁZENÉ pro ZŠ Bělá se koná ve středu 24. 4. 8.00 - 11:00 hod. v hale. Trenérsky zajišťují S. Švec, K. Měšťanová.