oddíl házené | minižáci

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: úterý 20.9.2022 | zobrazeno: 602x

Turnaj minižactva Mělník 17.9.2022

Turnaj minižactca

Nová sezóna nám začala, měli jsme málo času na přípravu a hned tu byl první turnaj. Minižactvo se skládá z ročníku 2012-2013. Poměrně silný ročníky, proto na tréninky už chodí už 22 smíšených hráčů. Na turnaj jsme jeli o deseti hráčích, ale bylo velmi těžké pro trenéry vybrat.

Zvolili jsme klíč pravidelné docházky a také hlavně pozornosti na trénincích. Pro hráče to bude určitě velkou motivací, ale každopádně budeme chtít i účast od všech hráčů a hráček.

Hrát a účastnit se turnajů je pro děti velký přínos se zdokonalovat. Také poznají jiné kamarady a budou vidět, jak hrají soupeři.

V sobotu 17.9.2022 na Mělník vyrazila sestava:

Austová, Fryček, Hašulová, Charvátová, Peterka, Reiter, Sommerová,Vlček, Vozáb, Žďánský

Tato sestava se rvala v pěti zápasech vždy za vítězstvím. Protože se v této soutěži skóre nepočitá, přesto si za trenéry dovolím napsat, že hráči branky stříleli a bylo jich tolik, že jsme jako Sokol Bělá pod Bezdězem patřili mezi nejlepší. I když se hrál zápas jen deset minut, přesto únava přišla. Nejvíce nás unavilo, když jsme měli dva zápasy za sebou, ale vše jsme zvládli na jedničku.

Postupně jsme bojovali s týmy Příbram, Mělník 1, Libčice, Mělník 2 a Kostelec.

Děti ve všech zápasech bojovaly neustále o vítězství a statečně běhaly až do posledního písknutí. Na závěr si zasloužily malou, sladkou a ovocnou pochvalu za velmi dobrou účast a bojovného ducha.

Všem děkujeme, trenéři víme na čem budeme pracovat společně na trénincích a v poslední řadě nesmíme zapomenout poděkovat za pomoc s dopravou p. Žďánské.

11.5. | 09:00

Úvaly 6+1