oddíl házené | st. žákyně

Sokol Bělá / st. žákyně / články / 9.kolo SL starších žákyň - Sedlčany 20. 4. 2024

téma: starší žákyně | autor: Luboš | datum: neděle 28.4.2024 | zobrazeno: 383x

9.kolo SL starších žákyň - Sedlčany 20. 4. 2024

V sobotu 20. 4. pořádala Příbram v Sedlčanech 9. kolo SL starších žákyň. Na turnaj jsme odjížděli s odhodláním napravit dojem z minulých kol. Opět nás doplnily mladší žákyně. Do sestavy se  vrátila E.Šilhová a několik minut na hřišti zkusila, co vydrží kotník po sundání sádry.

Sestava: A.Hrdličková, K.Měšťanová, V.Pecová, E.Petreková, Z.Austová, A.Strnadová,L.Charvátová, l.Jeřábková, L.Šárogová, E.Šilhová

Hostivice - Sokol Bělá 15 : 31 (  7 : 16 )

K.Měšťanová 9, V.Pecová 7, E.Petreková 2, Z.Austová, 10, A.Strnadová 2, E.Šilhová 1

Do utkání jsme šli s touhou oplatit soupeři porážku o gól z minulého kola. To jsme plnili od 1. minuty. Dařilo se nám v obraně a  v útoku jsme měli dobrý pohyb. Na co děvčata sáhla, to se jím výborně dařilo.Výhra byla zasloužená.

Kutná Hora - Sokol Bělá 25 : 19  (  14 : 8 )

K.Měšťanová 5, V.Pecová 5, E.Petreková 1, Z.Austová, 4, A.Strnadová 3, L.Šárogová 1

Začátek s K.Horou nám nevyšel a soupeř odskočil na rozdíl čtyř branek. Hra se poté trochu vyrovnávala, ale nevycházela nám souhra jako v prvním utkání. V poločase jsme prohrávali o šest branek. V začátku druhé půle děvčata opět zaspala a Kutná Hora si výhru pohlídala.

Sokol Bělá - Poděbrady 23 : 23 (  10 : 15 )

K.Měšťanová 10, V.Pecová 10, Z.Austová 3

Ve třetím utkání nás soupeř zaskočil a od začátku vedl. Děvčatům docházely síly, ale bojovala o výhru. Neustále jsme dotahovali náskok soupeře. V závěru se mám podařilo vyrovnat. Cenná remíza.

S turnajem v Sedlčanech je vcelku spokojenost. Opět dobře reprezentovala mladší děvčata. Obzvláště Zuzka A. a Anetka S. udivovala předvedenou hrou a odvahou. Do formy po zranění se vrací brankářka Aneta Hrdličková.  Jistotou v sestavě jsou Vanesa Pecová a Karolína Měšťanová. Do hry se pokoušela vrátit E.Šilhová,ale zatím se to muselo odložit,ještě jí limitovalo zranění kotníku.

Do konce soutěže zbývají odehrát tři kola. Stálé bojujeme o co nejlepší umístění na stupních vítězů.

Děkujeme za pomoc s dopravou TS města Bělá pod Bezdězem.

trenér Luboš Šilha

TJ Spartak Příbram