oddíl házené | muži

Sokol Bělá / muži / články / Pozvánka na víkendové utkání Sokol Bělá – TJ Praha JM-Chodov

téma: muži | autor: Hrubas | datum: pátek 4.5.2007 | zobrazeno: 1182x

Pozvánka na víkendové utkání Sokol Bělá – TJ Praha JM-Chodov

V neděli 6. května je na program 20. kolo II. ligy a v něm přivítá naše družstvo mužů celek TJ Praha JM-Chodov. Utkání bude sehráno v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem v tradičním čase od 10:30 hodin a řídit ho budou pánové Klaudy Stanislav a Točík Luděk.

V oddíle TJ Praha JM-Chodov se zaměřují především na práci s mládeží, se kterou dosahují i řadu úspěchů. To se pozitivně odráží i v sestavě mužů, ve které nastupují z převážné části odchovanci. Jedná se o mladý perspektivní kolektiv, který má určitě velký potenciál. Hráči Chodova se snaží hrát házenou se zabezpečenou obranou a s přechodem do rychlého protiútoku.

Hráči Chodova obsadili v loňské sezóně sedmé místo druholigové tabulky, když si na své konto připsali 22 bodů za 9 výher, 3 remízy a 8 proher. V této sezóně zatím figuruje celek Chodova na pátém místě druholigové tabulky se ziskem 24 bodů. Jeho výsledky jsou dosud velice dobré. Pokud ztrácí body, tak pouze s družstvy z čela tabulky, a to vetšinou po velice těsných výsledcích. Za zmínku stojí domácí remíza 24:24 s kandidátem na postup AGS HBC Jičín B. S týmy ze spodních pater tabulky nemají hráči Chodova problém, vyjímkou je pouze remíza 26:26 v Lounech.

V podzimním vzájemném utkání jsme zaslouženě zvítězili v poměru 24:30 po poločase 11:18, když jsme vycházeli především ze zabezpečené obrany, podpořenou skvělým výkonem brankáře Renzy. Střelecky se v našem dresu dokázali prosadit Vaněk (9 branek) a Hrubý (7). V domácím dresu se velice dařilo Němečkovi, autorovi jedenácti branek, kterého doplnil šesti brankami Hanzl.

Ve vzájemných druholigových utkání, které jsme s celkem Chodova doposud sehráli máme kladnou bilanci, když jsme prohráli pouze jednou a to v roce 2004. I když výsledky ze vzájemných utkání vypadají většinou poměrně jasně, vždy se jednalo o kvalitní utkání hrané v plném nasazení, což se dá očekávat i od nedělního duelu.

Výsledky ostatních vzájemných utkání:

26.3.2006 – hala Praha Chodov
TJ Praha Chodov – Sokol Bělá 25:30 (12:14)
nejvíce branek: Bubeník 8/2-3, Hanzl 6/1-1 – Vaněk 12/0-1, Stach A. 8/1-3

9.10.2005 – hala Mladá Boleslav
Sokol Bělá – TJ Praha Chodov 27:21 (13:9)
nejvíce branek: Stach A. 11/6-8, Hrubý 5 – Němeček 6, Bubeník 4

13.5.2005 – hala Mladá Boleslav
Sokol Bělá – TJ Praha Chodov 28:27 (13:11)
nejvíce branek: Vaněk 11/3-3, Stach A. 4/1-2 – Přikryl 6, Pivný 5

17.10. 2004 – hala Praha Chodov
TJ Praha Chodov – Sokol Bělá 27:19 (15:6)
nejvíce branek: Převrátil 5, Šibrava 4 – Stach Pe. 5, Stach A. 4/2-2

Popřejme tedy našim hráčům hodně zdaru a dobrou trefu v tomto jistě zajímavém utkání. Doufejme, že si i tuto neděli najdete cestu do městské haly v Bělé pod Bezdězem v hojném počtu a podpoříte tak naše hráče v dalším náročném utkání. Opět pro vás máme připravené tričko fanclubu Sokola Bělá z mistrovství světa v házené z Německa 2007, které vlastnoručně podepsali všichni reprezentanti, kteří nás na tomto mistrovství reprezentovali. Navíc stále platí, že fanoušci Bělé s bubnem, klaksonem, řehtačkou apod. mají vstup na utkání a Zpravodaj házené zdarma.
Takže v neděli na viděnou a BĚLÁ DO TOHO!!!

Házená Mělník

Mělník