Sokol Bělá / st. žákyně / články / Turnaj města Turnov - starší žákyně 25. 2. 2024
téma: starší žákyně | autor: Luboš | datum: neděle 3.3.2024 | zobrazeno: 1406x
V Turnově se konal kvalitně obsazený turnaj starších žákyň. Zúčastnilo se ho osm týmu, které byly rozděleny do dvou skupin po čtyřech.
Skupina A: Sokol Bělá, Tj Turnov, Loko Louny, Mělník
Skupina B: DHK Pardubice, SC Bohumín, Příbram, Poděbrady.
Naše výsledky
TJ Turnov 20:10 Sokol Bělá
Na domácí děvčata jsme nestačili.
Sokol Bělá 10:8 Loko Louny
Druhé utkání se nám povedlo, porazili jsme silné Louny.
Sokol Bělá 24:6 Mělník
Na závěr skupiny jsme jasně přehráli Mělník.
Utkání o třetí místo: Sokol Bělá 7:12 SC Bohumín
Naše sestava a góly: H.Kulhánková 14, K.Měšťanová 12, E.Šilhová 12, V.Pecová 10, Z.Austová 6, T.Hrubá 2, E.Petreková 1, L Charvátová 1, L.Šárogová, L.Jeřábková, R.Lásková.
Hrálo se 1x 25 minut.
Konečné pořadí: 1. Tj Turnov, 2. DHK Pardubice, 3. SC Bohumín, 4. Sokol Bělá, 5. Loko Louny, 6. Spartak Příbram, 7. Poděbrady, 8. Mělník.
Turnaj hodnotím velmi kladně, děvčata předvedla týmovou hru a vyzkoušela si útočnou a obranou fázi. Jsou určitě činnosti, na kterých je potřeba zapracovat.
Děkuji za pomoc s dopravou K.Šárogovi, M.Austovi, J. Roubalovi.
Trenér L.Šilha.
[28.4.2024] 9.kolo SL starších žákyň - Sedlčany 20. 4. 2024
[28.4.2024] 8. kolo SL starších žákyň - Kutná Hora 6. 4. 2024
[24.3.2024] 7. kolo SL starších žákyň - Bělá p. B.
[24.1.2024] Vanesa Pecová ve výběru házenkářských nadějí !
[13.12.2023] 1. Kolo LKP - 10.12.2023 Hostivice
[27.11.2023] 6. Kolo LKP - 27.11.2023 Mělník
[6.11.2023] 5. Kolo LKP - 4.11.2023 Příbram
[23.10.2023] 4. Kolo LKP starších žaček - 21.10. 2023 Kutná Hora.
[16.10.2023] Tréninkový kemp starších žákyň - 15. 10. Bělá p. B.
[1.10.2023] 3. kolo LKP starších žaček - 30. 9. 2023 Bělá p. B.
Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!
8.6.
Bělá
16
LKP
Poděbrady
25
8.6.
Mělník
21
LKP
Bělá
14
25.5.
Bělá
17
LKP
Kutná Hora
21
žádné utkání nenalezeno
1.6.
Houška Tomáš (35)
2.6.
Charvátová Anna (15)
4.6.
Šťastný Michal (31)
8.6.
Vlk Jakub (30)
9.6.
Šindelář František (65)
13.6.
Petreková Eliška (13)
13.6.
Strnadová Aneta (12)
13.6.
Šídlo Jakub (18)
14.6.
Hoznauerová Adéla (12)
16.6.
Šilhová Eliška (14)
18.6.
Polesný Lukáš (32)
18.6.
Robotka Daniel (18)
19.6.
Stanev Richard (24)
24.6.
Koštejn Václav (16)
24.6.
Tošovský Antonín (48)
25.6.
Černa Lucie (15)
Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synNárodní sportovní agenturaStředočeský krajG&F industrial s.r.o.Yoursport s.r.o.Leman SportČeská obec sokolskáZŠ Bělá pod BezdězemZŠ a MŠ Tomáše Ježka Ralsko - KuřívodyCharon - Roman DubecStředočeský krajský svaz házenéSokolovna Music ClubSINSTUDIO s.r.o.,MUDr. Martin ZelenýJaroslav Knap - klempířJUDr. Jiří Cehák