TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | přípravka

 
 
 
 

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravky Kutná Hora - 3.11.2018

téma: přípravka | autor: Hrubas | datum: pondělí 5.11.2018 | zobrazeno: 251x

Turnaj přípravky Kutná Hora - 3.11.2018

Sokol Bělá přípravka na turnaji v KH 


V sobotu 3.11. se naše přípravka zúčastnila mistrovského turnaje v Kutné Hoře. Tento turnaj se odehrál ve zbrusu nové, nádherné sportovní hale. Na turnaj jsme odjeli se 14 dětmi, mezi kterými bylo i pět nováčků Lenka Jeřábková, Dominika Klímová, Valča Ballóková, Tomáš Sůva a Do Quoc Anh alias Tony, pro které to byl první venkovní turnaj.

 

Utkání se hrála systémem 1x8 minut, v prvním utkání nájezdy, bez ukazatele skóre. Turnaje se zúčastnila dále družstva z Kutné Hory, Mělníka, Zruče nad Sázavou, Zbraslavic, Příbrami, Ledče nad Sázavou a Náchoda.

 

Sokol Bělá I

Družstvo bylo složeno z pěti chlapců a dvou dívek. Na turnaji jsme se prosadili střelecky pouze třikrát. Dominik Beran přes celé hřiště a dvakrát Tony. Stále jsme nováčky a musíme se na to takhle dívat. Družstva, která proti nám nastupují, hrají spolu už delší dobu a my teprve dva měsíce až na dvě výjimky. Nejlepší náš výkon přišel v posledním zápase, kdy jsme dobře bránili a měli několik brankových příležitostí, které jsme nedokázali přetavit v branky. Přál bych si, abychom takto hráli každý zápas. Dětem chci poděkovat za to, že se nevzdávají a snaží se, i když je soupeř herně přehrává.

 

Sestava:

Jeřábková Lenka, Ballóková Valentýna, Hrdina Lukáš, Müller Matyáš, Do Quoc Anh 2, Beran Dominik 1, Sůva Tomáš.

 

Franta Müller

 

 

 

Sokol Bělá II

Tým byl složen pouze z dívek. Vůbec se nám nepovedlo první utkání s Kutnou Horou a předposlední utkání s Příbramí. Naopak velice povedená utkání jsme odehráli se silnými týmy z Náchoda a Zruče. Děvčata musím pochválit za snahu a bojovnost. Ve všech utkání, i když se třeba nedařilo, se snažila a byl na nich vidět velký zápal do hry. I když máme hodně co zlepšovat, tak je potěšitelné, že na všech bylo vidět oproti minulému turnaji zlepšení.

 

Sestava:

Hrubá Terka 4, Mazancová Anička, Netrvalová Anežka 2, Šilhová Anežka 4, Tyrychtrová Kája, Udatná Klárka 1, Klímová Dominika 2

 

Láďa Hrubý

 

 

Děti musíme pochválit za předvedené výkony a vzorné vystupování během celého turnaje. Všem dětem se turnaj moc líbil a už se těší na další, který se uskuteční v prosinci v Mělníku.

Závěrem chceme poděkovat rodičům za pomoc s dopravou a support při utkáních. Pořadatelům za pěkný turnaj a bezproblémovou organizaci.

Přiložené fotky

Sokol Bělá 1 - Jeřábková, Ballóková, Hrdina, Muller, Tony, Sůva a BeranSokol Bělá 2 - Tyrychtrová, Udatná, Netrvalová, Klímová, Mazancová, Šilhová, HrubáNástup na vyhlášeníVšichni účastníci turnaje v KH

aktuality

pátek 8.3.2019 | autor: Hrubas

přípravka - O jarních prázdninách jsou tréninky přípravky zrušeny! Od 18.3.2019 jsou všechny tréninky v hale!

příští turnaj

6.4. | 09:00

turnaj KP - Náchod

5.5. | 09:00

turnaj KP - Bělá pod Bezdězem

11.5. | 09:00

turnaj KP - Mělník

nábor mládeže

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.3.

Králová Lucie (17)

1.3.

Hrib Ivan (51)

3.3.

Kudrnáčová Lenka (31)

3.3.

Kulich Ondřej (29)

3.3.

Piešťanský Adam (19)

10.3.

Procházková Veronika (17)

10.3.

Vítek Lukáš (19)

21.3.

Houserová Petra (22)

23.3.

Průšová Kateřina (21)

23.3.

Průšová Markéta (21)

26.3.

Heřmanovský Jan (19)

27.3.

Vodičková Kateřina (31)

29.3.

Vacek Ondřej (19)

31.3.

Havelková Klára (16)

31.3.

Nováková Nikola (25)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířČeská obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková