oddíl házené | přípravka

téma: přípravka | autor: Hrubas | datum: pondělí 5.11.2018 | zobrazeno: 182x

Turnaj přípravky Kutná Hora - 3.11.2018

Sokol Bělá přípravka na turnaji v KH

V sobotu 3.11. se naše přípravka zúčastnila mistrovského turnaje v Kutné Hoře. Tento turnaj se odehrál ve zbrusu nové, nádherné sportovní hale. Na turnaj jsme odjeli se 14 dětmi, mezi kterými bylo i pět nováčků Lenka Jeřábková, Dominika Klímová, Valča Ballóková, Tomáš Sůva a Do Quoc Anh alias Tony, pro které to byl první venkovní turnaj.

Utkání se hrála systémem 1x8 minut, v prvním utkání nájezdy, bez ukazatele skóre. Turnaje se zúčastnila dále družstva z Kutné Hory, Mělníka, Zruče nad Sázavou, Zbraslavic, Příbrami, Ledče nad Sázavou a Náchoda.

Sokol Bělá I

Družstvo bylo složeno z pěti chlapců a dvou dívek. Na turnaji jsme se prosadili střelecky pouze třikrát. Dominik Beran přes celé hřiště a dvakrát Tony. Stále jsme nováčky a musíme se na to takhle dívat. Družstva, která proti nám nastupují, hrají spolu už delší dobu a my teprve dva měsíce až na dvě výjimky. Nejlepší náš výkon přišel v posledním zápase, kdy jsme dobře bránili a měli několik brankových příležitostí, které jsme nedokázali přetavit v branky. Přál bych si, abychom takto hráli každý zápas. Dětem chci poděkovat za to, že se nevzdávají a snaží se, i když je soupeř herně přehrává.

Sestava:

Jeřábková Lenka, Ballóková Valentýna, Hrdina Lukáš, Müller Matyáš, Do Quoc Anh 2, Beran Dominik 1, Sůva Tomáš.

Franta Müller

Sokol Bělá II

Tým byl složen pouze z dívek. Vůbec se nám nepovedlo první utkání s Kutnou Horou a předposlední utkání s Příbramí. Naopak velice povedená utkání jsme odehráli se silnými týmy z Náchoda a Zruče. Děvčata musím pochválit za snahu a bojovnost. Ve všech utkání, i když se třeba nedařilo, se snažila a byl na nich vidět velký zápal do hry. I když máme hodně co zlepšovat, tak je potěšitelné, že na všech bylo vidět oproti minulému turnaji zlepšení.

Sestava:

Hrubá Terka 4, Mazancová Anička, Netrvalová Anežka 2, Šilhová Anežka 4, Tyrychtrová Kája, Udatná Klárka 1, Klímová Dominika 2

Láďa Hrubý

Děti musíme pochválit za předvedené výkony a vzorné vystupování během celého turnaje. Všem dětem se turnaj moc líbil a už se těší na další, který se uskuteční v prosinci v Mělníku.

Závěrem chceme poděkovat rodičům za pomoc s dopravou a support při utkáních. Pořadatelům za pěkný turnaj a bezproblémovou organizaci.

Sokol Bělá 1 - Jeřábková, Ballóková, Hrdina, Muller, Tony, Sůva a BeranSokol Bělá 2 - Tyrychtrová, Udatná, Netrvalová, Klímová, Mazancová, Šilhová, HrubáNástup na vyhlášeníVšichni účastníci turnaje v KH

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

10.2. | 09:00

Atmos Cup - Bělá pod Bezdězem 4+1

24.2. | 09:00

4. turnaj KP - Zruč nad Sázavou

3.3. | 09:00

5. turnaj KP - Bělá pod Bezdězem

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Krásná Magdalena (14)

Kabátník Jiří (43)

Prokop Roman (27)

Netrvalová Tereza (15)