TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | přípravka

 
 
 
 

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravky Kutná Hora - 3.11.2018

téma: přípravka | autor: Hrubas | datum: pondělí 5.11.2018 | zobrazeno: 89x

Turnaj přípravky Kutná Hora - 3.11.2018

Sokol Bělá přípravka na turnaji v KH 


V sobotu 3.11. se naše přípravka zúčastnila mistrovského turnaje v Kutné Hoře. Tento turnaj se odehrál ve zbrusu nové, nádherné sportovní hale. Na turnaj jsme odjeli se 14 dětmi, mezi kterými bylo i pět nováčků Lenka Jeřábková, Dominika Klímová, Valča Ballóková, Tomáš Sůva a Do Quoc Anh alias Tony, pro které to byl první venkovní turnaj.

 

Utkání se hrála systémem 1x8 minut, v prvním utkání nájezdy, bez ukazatele skóre. Turnaje se zúčastnila dále družstva z Kutné Hory, Mělníka, Zruče nad Sázavou, Zbraslavic, Příbrami, Ledče nad Sázavou a Náchoda.

 

Sokol Bělá I

Družstvo bylo složeno z pěti chlapců a dvou dívek. Na turnaji jsme se prosadili střelecky pouze třikrát. Dominik Beran přes celé hřiště a dvakrát Tony. Stále jsme nováčky a musíme se na to takhle dívat. Družstva, která proti nám nastupují, hrají spolu už delší dobu a my teprve dva měsíce až na dvě výjimky. Nejlepší náš výkon přišel v posledním zápase, kdy jsme dobře bránili a měli několik brankových příležitostí, které jsme nedokázali přetavit v branky. Přál bych si, abychom takto hráli každý zápas. Dětem chci poděkovat za to, že se nevzdávají a snaží se, i když je soupeř herně přehrává.

 

Sestava:

Jeřábková Lenka, Ballóková Valentýna, Hrdina Lukáš, Müller Matyáš, Do Quoc Anh 2, Beran Dominik 1, Sůva Tomáš.

 

Franta Müller

 

 

 

Sokol Bělá II

Tým byl složen pouze z dívek. Vůbec se nám nepovedlo první utkání s Kutnou Horou a předposlední utkání s Příbramí. Naopak velice povedená utkání jsme odehráli se silnými týmy z Náchoda a Zruče. Děvčata musím pochválit za snahu a bojovnost. Ve všech utkání, i když se třeba nedařilo, se snažila a byl na nich vidět velký zápal do hry. I když máme hodně co zlepšovat, tak je potěšitelné, že na všech bylo vidět oproti minulému turnaji zlepšení.

 

Sestava:

Hrubá Terka 4, Mazancová Anička, Netrvalová Anežka 2, Šilhová Anežka 4, Tyrychtrová Kája, Udatná Klárka 1, Klímová Dominika 2

 

Láďa Hrubý

 

 

Děti musíme pochválit za předvedené výkony a vzorné vystupování během celého turnaje. Všem dětem se turnaj moc líbil a už se těší na další, který se uskuteční v prosinci v Mělníku.

Závěrem chceme poděkovat rodičům za pomoc s dopravou a support při utkáních. Pořadatelům za pěkný turnaj a bezproblémovou organizaci.

Přiložené fotky

Sokol Bělá 1 - Jeřábková, Ballóková, Hrdina, Muller, Tony, Sůva a BeranSokol Bělá 2 - Tyrychtrová, Udatná, Netrvalová, Klímová, Mazancová, Šilhová, HrubáNástup na vyhlášeníVšichni účastníci turnaje v KH

nábor mládeže

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.11.

Houserová Lucie (29)

6.11.

Čadil Martin (23)

11.11.

Stach Petr (41)

18.11.

Kodriková Vendula (16)

19.11.

Nauš Radek (21)

21.11.

Piešťanský Jakub (22)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková