oddíl házené | přípravka

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravky Bělá p.B. - 14.10.2018

téma: přípravka | autor: Hrubas | datum: úterý 16.10.2018 | zobrazeno: 892x

Turnaj přípravky Bělá p.B. - 14.10.2018

Družstva přípravky na turnaji v Bělé

V neděli 14.10. jsme v naší domácí sportovní hale uspořádali první „mistrovský“ turnaj přípravky, kterého se zúčastnily týmy Kutna Hora 1,2, Náchod 1,2, Mělník 1,2 a našich týmů Bělá 1,2,3. Hrací doba byla 1x8 minut, v prvních dvou utkáních každého týmu si ještě děti vyzkoušely nájezdy.

V našich týmech se představilo mnoho nováčků, kteří se věnují házené teprve od září. Pro všechny to bylo další cenná zkušenost. Na všech dětech byl vidět velký zápal a chuť do hry. Všem se turnaj moc líbil a už se těší na další.

Sokol Bělá I

Družstvo Bělá 1 bylo složeno pouze z děvčat a předvedlo z našich týmů nejlepší výkon na turnaji. Mezi zkušené hráčky patří Anetka, Eliška, Klárka a Nelča, doplněné o Marušku, Káju a Lenku, které s házenou začínají, ale na jejich výkonu to nebylo znát. Do mužstva skvěle zapadly a byly platnými hráčkami. Holky po celý turnaj převáděly výborné výkony v útoku, v obraně i v brance. Dařilo se jim především střelecky a tři vyhraná utkání jim byla odměnou.

Sestava:

Smékalová Aneta – 12, Tyrychtrová Kája – 1, Mikyšková Maruška – 4, Udatná Klárka, Jeřábková Lenka, Kuraková Nela - 6, Šilhová Eliška – 6

Sokol Bělá II

Kromě Terky a Tomáše Kubíčka byl tým složen z úplných nováčků, přičemž Tomáš Sůva a Dominika odehrály vůbec svůj první turnaj. Z počátku turnaje se děti trochu hledaly, ale zápas od zápasu se zlepšovaly. V posledním utkání si dokonce připsaly zaslouženou a vybojovanou výhru. Všechny děti musím pochválit za bojovnost, snahu a nasazení.

Sestava:

Hrubá Terka – 6, Netrvalová Anežka – 6, Sůva Tomáš, Kubíček Tomáš, Klímová Dominika – 4, Horáčková Maruška

Sokol Bělá III

Stejně jako družstvo Bělá 2 jsme měli v týmu řadu nováčků, kteří se věnují házené od září. Snahu a bojovnost klukům nemůžu upřít. Musíme zapracovat hlavně na soustředěnosti, aby se kluci věnovali zápasu, nehráli si v brance se sítí a neprohlíželi si strop haly při utkání :o). Proti přípravnému turnaji v Liberci byl vidět malý herní posun a zlepšení. Věřím, že naše hra se bude každým turnajem zlepšovat.

Sestava:
Müller Matyáš – 3, Beran Dominik – 1, Hrdina Lukáš, Šenkýř Vojta – 1, Do Quoc Anh - 2 , Tyrychtr Filip

Všechna družstva byla oceněna za velkou snahu a bojovnost. Děkujeme týmům Mělníka, Kutné Hory a Náchoda za návštěvu, předvedené výkony, vystupování a bezproblémové chování během celého turnaje .

Závěrem chceme poděkovat rodičům a příbuzným dětí za support při utkáních. Doufáme, že se vám turnaj líbil a vaše děti vám udělaly svým výkonem a vystupováním radost. Maminkám také moc děkujeme za skvělé cukrářské výrobky.

Obrovský dík patří také Ále Smékalové, která si odbyla skvělou trenérskou premiéru a rozhodčím Frantovi Šindelářovi a Kubovi Hamšíkovi, kteří nás nenechali ve štychu.

Za necelý měsíc 3.11.2018 se zúčastníme dalšího turnaje, který se bude tentokrát konat v Kutné Hoře. Všichni už se moc těšíme.

13.4. | 09:00

Bělá p. B.