TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | přípravka

 
 
 
 

Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravky Liberec - 22.9.2018

téma: přípravka | autor: Hrubas | datum: úterý 25.9.2018 | zobrazeno: 415x

Turnaj přípravky Liberec - 22.9.2018

Družstva přípravky na turnaji v Liberci 


V sobotu 22.9. se naše přípravka zúčastnila turnaje v Liberci, který se odehrál ve sportovní hale ŽS Dobiášova. Na tento turnaj jsme odjeli se 14 dětmi, které s házenou teprve začínají a pro většinu z nich to byl vůbec první turnaj. Utkání se hrála systémem 2x8 minut bez nájezdů.

 

Našimi soupeři byly týmy Liberce, Jablonce a Náchod I, II. Všichni naši soupeři byli daleko zkušenější a na jejich hře bylo vidět, že házenou hrají již delší dobu. Ve všech utkání jsme bohužel vysoko prohráli, rozdíl ve hře byl opravdu veliký, ale pro naše hráče to byla cenná zkušenost.

 

 

Sokol Bělá I

Ze začátku turnaje byly děti ustrašené a připadalo mi, že se i trochu bojí hrát. O trochu více bojovnosti jsem čekal od dětí, které už hrají rok i déle. Na druhou stranu to byl první turnaj po prázdninách. Nemůžeme hned čekat zázraky, že nám všechno půjde. Za celý turnaj jsme vstřelili pouze pět branek!

 

Sestava:

Dominik Beran, Lukáš Hrdina, Anička Mazancová, Mates Müller, Anetka Smékalová, Filda Tyrychtr, Klárka Udatná

 

Franta Müller

 

 

Sokol Bělá II

Trio „zkušenějších“ hráčů Elišku, Terku a Tomáše doplnili úplní nováčci Vojta, Anežka, Maruška a Kája, kteří s házenou začali teprve před 14ti dny. Z počátku turnaje byli všichni hráči trochu zakřiknutí, ale zápas od zápasu se zlepšovali. Všechny musím pochválit za bojovnost, snahu a zápal do hry. Kromě Marušky se podařilo všem hráčům vstřelit branku z čehož měli ohromnou radost. Maruška to sice obrečela, ale já věřím, že příště se ze vstřelené branky bude radovat i ona.

 

Sestava:

Eliška Šilhová - 5, Terka Hrubá - 2, Tomáš Kubíček -1, Vojta Šenkýř – 1, Anežka Netrvalová  - 2, Maruška Horáčková, Kája Tyrychtrová – 1

 

Láďa Hrubý

 

Pro všechny hráče to byla cenná zkušenost. Poznali o čem házka je. I přes nepříznivé výsledky všichni odjížděli z turnaje nadšení a již se těší na další turnaj, který se bude tentokrát konat 14. 10. v naší hale.

 

Závěrem chceme poděkovat rodičům za pomoc s dopravou a „fanatický“ support při utkáních. Dětem za snahu, předvedené výkony, vystupování a bezproblémového chování během celého turnaje. Pořadatelům za pěkný turnaj a bezproblémovou organizaci. Doufáme, že se také přijedou podívat na náš turnaj.

Přiložené fotky

aktuality

čtvrtek 20.6.2019 | autor: Hrubas

přípravka - Rozlučka se sezónou bude 24.6. od 16:00 hodin za halou. Bude pivo, limo, klobásy apod. Všichni hráči, rodiče, sourozenci apod. jsou srdečně zváni.

příští turnaj

žádný turnaj nenalezen

nábor mládeže

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.6.

Samešová Nikol (30)

2.6.

Baičev Martin (20)

9.6.

Křečková Nikola (29)

19.6.

Stanev Richard (19)

24.6.

Tošovský Antonín (43)

27.6.

Poživilová Vendula (15)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková