oddíl házené | přípravka

téma: přípravka | autor: Hrubas | datum: úterý 24.4.2018 | zobrazeno: 1290x

Turnaj přípravky Kutná Hora 21.4.2018

Sokol Bělá 1 - Výtiska, Balog, Krejčík, Muller, Urbánek, Mazancová, Šilhová

V sobotu 21.4.2018 se naše děti z přípravky zúčastnily turnaje v Kutné Hoře, který se odehrál na venkovním hřišti za nádherného počasí. Na turnaj jsme tentokrát odcestovali s úplně nejmladšími hráči, protože ty starší čekal v neděli domácí turnaj minižáků.

Účastníci:

Mělník, Zruč 1, Zruč 2, Slavošov, Zbraslavice, Bělá 1, Bělá 2, Příbram, Náchod 1, Náchod 2, Neratovice, Kutná Hora 1, Kutná Hora 2, Kutná Hora 3, Kutná Hora 4

Hrací doba:

1x8 minut + nájezdy

Sokol Bělá 1:

Výsledky:

Bělá1 x Mělník  1:2 (5:1)

Bělá1 x Slavošov  5:2

Bělá1x Kutná Hora3  2:5 (4:2)

Bělá1 x Zbraslavice  2:3

Bělá1 x Kutná Hora1  4:7

Bělá1 x Náchod  0:3

Sestava:

3  Adam Müller - 1+2

Jeho výkon se turnaj od turnaje zlepšuje, jak v obraně, tak v útoku. Přes několik střeleckých pokusů se prosadil pouze jednou. Na tvrdosti střelby budeme muset ještě zapracovat.

Dominik Vytiska - 2+3

Výborný pohyb po hřišti, přesnými přihrávkami nacházel spoluhráče, dobře bránil a útočil. Nejlepší výkon, ale podával v brance, kde byl pro mě příjemným překvapením.

14 Josef Balog - 3+1

Druhý Pepův turnaj, ale skvělý výkon. Velký bojovník, výborný střelec i obránce. V brance se mu také dařilo pochytat střely, jen s rozehrávkou to bylo horší. Stává se oporou týmu.

Jan Urbánek - 3+1

Šikovný hráč, který se dokáže sám uvolnit a vstřelit branku. Střelecká muška ho trochu trápila celý turnaj, ale dokázal se 3x prosadit a proměnil sedmimetrový hod. V obraně to chce trochu přidat, ale na turnaji patřil k lepším.

Eliška Šilhová - 2+0

Výborný výkon po celý turnaj. Vstřelila dvě krásné branky, bojovala o každý balón, dobře bránila a rozehrávala. Bylo jí plné hřiště a nevypustila žádný souboj. Parádní výkon.

Anička Mazancová - 0+0

Byl to její první turnaj, kterého se s námi účastnila. Po počátečním rozkoukávání se zapojila více do hry, ze které byla nadšená. Dokázala se dostat i ke střele, ale branku bohužel nestřelila. Příště se to určitě podaří :-)

12 Vašek Krejčík 3+1

Stabilní hráč našeho týmu, někdy se potýká se soustředěním na hru. Dobře brání a střelecky se dokáže prosadit. Musíme zapracovat na rozehrávce a soustředění na hru.

Hodnocení:

Na začátku turnaje jsme měli problém chytit balón a příčina byla zdokumentována:-) V druhém zápase jsme se již začali prosazovat střelecky a na výkonu to bylo znát. V dalších zápasech se začalo projevovat počasí, které začalo být nesnesitelné. Děti jsme mezi zápasy zaháněli do stínu a do šaten. Pořadatelům bych chtěl poděkovat za reakci na počasí a pro děti připravili kbelíky s vodou pro osvěžení a ochlazování. Děti byly na konci turnaje odměněny diplomem, sladkostmi a odjížděly spokojené.
Za tým Sokol Bělá 1 František Müller.

Sokol Bělá 2:

Výsledky:

Bělá2 x Neratovice  3:5 (2:1)

Bělá2 x Náchod2  3:7 (1:4)

Bělá2 x Kutná Hora  2:4

Bělá2 x Příbram  1:4

Bělá2 x Zruč1  4:4

Bělá2 x Kutná Hora4  6:1

Sestava:

Erben Josef – 10+1

- nejlepší střelec týmu. Podával spolehlivé výkony jak v útoku, tak v obraně. Vypracoval mnoho střeleckých příležitostí pro své spoluhráče.

13 Hrubá Tereza – 0+0

- díky skvělému pohybu byla opět skvělá v obraně, bohužel se tentokrát nedokázala prosadit střelecky, což ji hodně mrzelo. Příště to určitě dopadne lépe.

10 Kubíček Tomáš - 0+0

- má problém se soustředit na hru. Dařilo se mu v brance a v obraně. Do útoku ho to tolik netáhne, ale to se časem zlepší.

Blažek Matyáš - 0+0

- trochu ho limituje horší pohyb, ale oproti poslednímu turnaji ho zlepšil. Dobře brání, velice dobře se mu dařilo v brance, bohužel se nedokázal střelecky prosadit.

15 Měšťanová Karolína – 8+1

- nejlepší hráčka týmu. Dokázala se prosadit střelecky, výborně bránila, ale hlavně připravila mnoho šancí svým spoluhráčům. V brance byla nepřekonatelná.

11 Kuraková Nela – 1+0

- odehrála svůj první turnaj. V začátku turnaje se rozkoukávala, ale každým dalším utkáním se zlepšovala. V posledním utkání vstřelila svoji první branku z které měla obrovskou radost.

Kuraková Sára – 0+1

- stejně jako sestra se i ona zúčastnila svého prvního turnaje. Každým utkáním se zlepšovala. Díky dobrému pohybu velice dobře bránila, v útoku se ještě hledá.

Hodnocení:

Tým byl složen ze dvou zkušených hráčů a zbytek byl vesměs nováčci. Musím Pepu a Káju moc pochválit, protože se maximálně snažili, aby si každý spoluhráč dal branku. Tentokrát se nám střelecky moc nedařilo, ale bylo to zapříčiněno tím, že mají v KH brankoviště dále, než v Bělé. Díky tomu se menší hráči, kteří nemají ještě takovou razanci střelby, nedokázali prosadit. Na dětech je vidět, jak se každým turnajem zlepšují. Potěšující je zároveň, že děti hrají jako tým. Všichni hráči se moc snažili a byla radost se na ně dívat. Z Kutné Hory jsme odjížděli spokojeni, protože se dětem turnaj moc líbil a to je hlavní.

Za tým Sokol Bělá 2 Vladimír Hrubý.

Za pomoc s dopravou děkujeme rodičům a TS města Bělá pod Bezdězem.

Děkujeme organizátorům za bezproblémový turnaj!

Sokol Bělá 2 - Kubíček, Blažek, Kuraková S., Kuraková N., Měšťanová, Hrubá, Erben

27.4. | 09:00

Příbram