oddíl házené | minižáci

Sokol Bělá / minižáci / články / Turnaj mini 6+1 Kutná Hora 27.4.2019

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: sobota 4.5.2019 | zobrazeno: 1195x

Turnaj mini 6+1 Kutná Hora 27.4.2019

Pro nepřízeň počasí si turnaj za Kostelec, kde je jen venkovní hřiště vyměnila Kutná Hora. V hale BIOS v Kutné Hoře se hrálo 2x10 min s 5min.přestávkou. Na každé družstvo čekalo odehrát 4 utkání.

Účastníci:

Kostelec nad Labem, Hostivice, Kutná Hora, Úvaly, Bělá pod Bezdězem

Sestava Bělá: trenér Hríb Ivan, Kočí Josef

Loukotka Patrik, Flanderka Adam, Smékal Jiří, Hríb Lukáš, Dubec Robin, Měšťanová Karolína, Pecová Vanesa, Sůvová Anna, Hurta Tomáš.

Do prvního zápasu jsme nastoupili proti Kostelci. Vždy vyrovnaný boj s tímto týmem neměl v tomto směru změn. V zápase se dobře roztřílel se 7brankami Páťa Loukotka a ještě přidal proměněný trestný 7metrový hod. po ošklivém faulu na Lukáše Hríba. Aktivní byl i Lukáš Hríb se 3brankami, ale neproměnil 7metrový hod. Celý tým velice dobře bránil a zápas byl velice kvalitní.

Druhý zápas opět vyrovnaný, ale málo úrodný na branky. Nováček Hostivice přijeli s kvalitním týmem. Tentokrát se střelecky ukázali a zachraňovali tým Adam Flanderka a Jirka Smékal.

Třetí  zápas proti Kutné Hoře nejlépe zvládla Kája Měšťanová se 4brankami. Jinak celý tým výborně bránící dotáhl zápas do vítězství. Několika výbornými střelami z křídla se ukázala Vaneska Pecová. Na prvním turnaji velké házené byla Anička Sůvová, která se s velkou snahou a bojovností snažila vstřelit branku, ale tentokrát se nepovedlo. Samozřejmě týmu velice pomohla.

Čtvrtý zápas a to znamená těžké Úvaly. Po celý turnaj bojovný  Robin Dubec se zapsal do střelecké listiny. Po několika pokusech se povedlo Vanesce síť rozvlnit. Do zápasu všichni dali poslední síly, proto ho měli celý pod kontrolou. Nesmím zapomenout na našeho úžasného brankaře Tomáše Hurtu, který předváděl po celý turnaj výborné zákroky.

Zápasy:

Bělá – Kostelec 13:14, Bělá – Hostivice 6:7, Bělá – KH 16:5, Bělá – Úvaly 14:5

Branky:

Loukotka 17(-7, +7), Hríb 11(-7), Měšťanová 8 (-7), Flanderka 6, Smékal 6 (+7), Dubec 1(-7), Pecová 1, Sůvová 0 (-7), Hurta (brankař)

Děkuji všem hráčům za povedený turnaj a městu za pomoc s dopravou.

6.4. | 09:00

Bělá p. B. 4+1