oddíl házené | minižáci

Mistrovský turnaj Mělník 3.11.2018

Mistrovský turnaj mini Mělník 3.11.2018

Účastníci turnaje:

Kostelec, MB, Kolín 1,2, Bělá 1,2, Mělník 1,2, Příbram 1,2, Úvaly 1,2, Neratovice,

Turnaj se odehrál na 2 hřištích systémem 4+1 s časem 1x12min.

Sestava Bělá 1:

Ballók, Flanderka, Sůvová, Pecová, Hentek, Loukotka, Hríb, Dubec.

Zápasy:

Bělá – Mělník      17:3

Bělá – Úvaly         16:9

Bělá – MB             13:10

Bělá – Příbram     9:9

Bělá – Kostelec    16:4

Bělá – Kolín          11:9

Branky:

Ballók (brankař), Flanderka (19), Sůvová (4), Pecová (7), Hentek (12), Loukotka (16), Hríb (12), Dubec (12).

Hráči opět odehráli vynikající turnaj plný branek. Tentokrát se nám rozstřílel v útoku Robin Dubec. Překvapení ve skórování zažila Anička Sůvová. Velmi rychlé nohy ukázala Vaneska Pecová. Nebezpečná střelba byla u Adama Flanderky. Lišácky se předvedl Vojta Hentek. Rychlé nohy a kličky ukázal Patrik Loukotka. Tentokrát trochu rozvážněji, ale pěkné nahrávky předvedl Lukáš Hríb. A poslední Tomáš Ballók zaperlil opět v hlídání branky.

Sestava Bělá 2:

Blažek, Krejčík, Erben, Hurta, Müller, Vytiska, Bernard, Měšťanová

Zápasy:

Bělá – Kostelec       14:0

Bělá – Neratovice   12:1

Bělá – Příbram        13:2

Bělá – Úvaly            10:12

Bělá – Kolín        11:9

Bělá – Mělník     14:4

Branky:

Blažek (1), Krejčík (4), Erben (7), Hurta (4), Müller (2), Vytiska (21), Bernard (8), Měšťanová (26).

Tentokrát se rozstřílela Karolína Měšťanová. Výbornou střelbu a pohyb předvedl Dominik Vytiska. Pěknou a přesnou střelbu jsem viděl u Pepína Erbena. Dobrý pohyb a uvolňování měl Adam Müller. Dobré bránění předvedli hráčí Váša Krejčík, Tomáš Bernard a Tomáš Hurta. Maty Blažek sice převážně v brance, taky síť rozvlnil.

Děkuji za krásný turnaj všem hráčům. Taktéž děkuji za dopravu rodičům: Vytiskovým, Hentekovým, Loukotkovým, Flanderkovým.

Za pomoc děkuji Janu Urbanovi, Vlaďce Müllerové a Josefu Kočímu.

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Houserová Lucie (29)

Čadil Martin (23)