oddíl házené | minižáci

Turnaj mini Úvaly 21.10.2008

Mistrovský turnaj mini Úvaly 21.10.2018

Účastníci: Kostelec, Kolín, KH, Bělá, Mělník, MB, Příbram, Úvaly

Všechna družstva odehrála 5 zápasů systémem 4+1 a hracím časem 1X12min.

Sestava Bělá 1:

Pecová, Dubec, Hríb, Loukotka, Flanderka, Hentek, Bernard, Ballók.

Zápasy:

Bělá – Mělník      16:4

Bělá – Příbram    17:5

Bělá – MB             17:10

Bělá – Úvaly         14:12

Bělá – Úvaly         17:9

Branky:

Pecová  8, Dubec 7, Hríb 26, Loukotka 12, Flanderka 19, Hentek 6, Bernard 2, Ballók 1(brankař).

Na všechny zápasy jsme nastoupili s velkou chutí. Velká snaha všech hráčů pomohla vyhrát všechna utkání.  Velice úspěšně se ukázal Robin Dubec, který by, sice rád střežil branku. Jako levák zaperlil v útočné řadě, vstřelil 7branek a trenérům se povede ho přesvědčit v setrvání na tomto postu. Obrovská střelecká přestřelka Tomáše Ballóka, nakonec měla úspěch. Hráčům děkuji za poctivou práci, disciplinovanost a slušné chování.

Trenér Hríb Ivan

Sestava Bělá 2:

Blažek, Balog, Erben, Hurta, Müller, Urbánek, Vytiska, Smékal, Ginzl.

Zápasy:

Bělá – KH       12:15

Bělá – Úvaly  11:8

Bělá – Kolín    9:6

Bělá – Příbram  14:4

Bělá – Příbram  6:9

Branky:

Blažek 1, Balog 6, Erben 2, Hurta 5, Müller 1, Urbánek 4, Vytiska 9, Smékal 22, Ginzl.

Hráče turnaj bavil a patřičně si ho užívali. Nezastavitelný Jirka Smékal. Překvapení v brance ukázal Pepa Erben. Pěkné branky zavěsil Honza Urbánek. Velká snaživost byla vidět u hráče Matyho Blažka,  Adama Ginzla a Adama Müllera. Jako střelci se dále předvedli Pepa Balog, Dominik Vytiska a Hurta Tomáš. Velké poděkovaní patří všem.

Trenér Jan Urban.

Turnaj se nám moc líbil. Po vyhlášení, obdržení drobných cen a samolepek do pamětních listů jsme spokojení vyrazili k domovu.

Poděkování za zajištění dopravy letí p.Ginzlovi, Loukotkovi a Hurtovi.

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Houserová Lucie (29)

Čadil Martin (23)