oddíl házené | minižáci

téma: minižáci | autor: IvanHrib | datum: pondělí 8.10.2018 | zobrazeno: 68x

Turnaj mini Bělá pod Bezdězem 6.10.2008

Mistrovský turnaj mini Bělá pod Bezdězem 6.10.2018

14 týmů porovnalo síly na dvou hřištích systémem 4+1 s časem 1x10min. Každý tým odehrál 6 utkání a bez vážného zranění po předání cen jsme ve 13:30 po společné foto turnaj společně ukončili.

Účastníci: Příbram 1,2, Mělník 1,2, Bělá 1,2, KH 1,2, Úvaly 1,2, MB, Kostelec, Zruč, Kolín.

Sestava Bělá 1:

Flanderka Adam, Pecová Vanesa, Ballók Tomáš, Loukotka Patrik, Hríb Lukáš, Dubec Robin, Krejčík Václav, Ginzl Adam, Sůvová Anička.

Zápasy:

Bělá – Příbram     15:1

Bělá – Úvaly          13:11

Bělá – Mělník        15:2

Bělá – Kostelec     12:7

Bělá – KH               11:6

Bělá – MB              11:6

Branky:

Flanderka 4, Pecová 12, Ballók 1, Loukotka 22, Hríb 20, Dubec 5, Krejčík 5, Ginzl 3, Sůvová 6.

Hráči si všechny zápasy užívali, proto i všichni rozvlnili soupeřovu branku. Neustále hledáme stálého brankaře, ale nedaří se. Robin Dubec, který by rád branku střežil a je velice šikovný, tak s pohledu trenéra se mi to nezamlouvá.   Šikovného leváka přece nenecháme v brance. Hráči zodpovědně dodržovali pokyny trenéra, proto se nám podařilo tentokrát všechny zápasy vyhrát. Dokonce si sami vymysleli povzbuzující pokřik.

Trenér Hríb Ivan

Sestava Bělá 2:

Urbánek Jan, Vytiska Dominik, Balog Josef, Müller Adam, Hentek Vojta, Měšťanová Karolína, Erben Pepa, Blažek Matyáš, Smékal Jiří.

Zápasy:

Bělá – Příbram       8:3

Bělá – Kolín            6:10

Bělá – Mělník     12:4

Bělá – Zruč         6:6

Bělá – KH            6:14

Bělá – Úvaly       7:9

Branky:

Úrbánek 4, Vytiska 6, Balog 1, Müller 2, Hentek 2, Měśťanová 9, Erben 2, Blažek 0, Smékal 19.

Taky druhý tým Bělé odehrál vynikající bojovné zápasy. Jirka Smékal i po malém otřesu 19 skvělých branek. Hráči bojovali a každý se snažil branku vstřelit. Při pokynech trenéra se vše podařilo. Maty Blažek tentokrát branku nevstřelil, ale zato hlídal branku. Když budeme neustále na tréninku pilovat střely a hlavně umístnění střel, pohyb a chytání míče budeme super kvalitním týmem.
Myslím, že se společně těšíme na další turnaj a to už v neděli 14.10.2018 do Kolína.

Trenér Urban Jan

Za skvělou pomoc při turnaji děkuji: Vlaďce Müllerové, p.Šandovi, p.Hrubému, p.Müllerovi, Jakubovi Loukotkovi.

Skvělou pochvalu posílám Bělské kulise diváků, maminkám, tatínkům, babičkám, dědečkům a všem ostatním příbuzným hráčů.

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (26)

Galetka Jiří (19)