oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Oslavy 100 let vzniku samostatnosti Československé republiky.

téma: oddíl | autor: Sekretář | datum: neděle 28.10.2018 | zobrazeno: 123x

Oslavy 100 let vzniku samostatnosti Československé republiky.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem oddíl házené patří do České obce sokolské, ta je  jednou z organizací, která se zasloužila o vznik Československé republiky. Svým postojem v dalších letech spoluvytvářela životní podmínky nejen pro sport a sportovní dění v celé republice.

Proto na dnešním setkání spolků na Masarykově náměstí nemohli zástupci oddílu chybět a položit věnec k pomníku Na stráž.

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Houserová Lucie (29)

Čadil Martin (23)