oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Pozvánka na sobotní zápasy

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: čtvrtek 8.2.2018 | zobrazeno: 316x

Pozvánka na sobotní zápasy

O víkendu vstoupí do jarních odvet soutěže ČSH. Sobotní program zahájí od 13:00 dorostenky, od 15:00 program pokračuje II.ligou starších dorostenců.
U dorostenek došlo během zimní pauzy k jedné změně, Jana Vozábová ukončila hostování a na jaře bude pokračovat v mateřském Mělníku. Během jara se k družstvu přidá Lucie Králová. Dorostenky budou chtít soutěž dohrát se ctí a pokusí se urvat i nějaké body.

Družstvo staršího dorostu posílil Šturma ročník 2002, který k nám přestoupil z Liberce, o další hostovačky jsme kádr nerozšiřovali. V zimní přípravě to nebyla s docházkou žádná sláva. Generálkou pro starší dorost byl turnaj mužů, kluci sehráli 4 kvalitní zápasy na 1x 30 minut. Vítek navíc absolvoval zimní přípravu i v Lovosicích. Humpola je stále v léčení, před operací stihne něco odehrát. Na 1.jarní utkání budou ze zdravotních důvodů chybět Bernard a Sucharda.

12. kolo II.ligy mladších dorostenek - 10.2. - 13:00 hod. - Sokol Bělá  x Turnov
V podzimním utkání zvítězil Turnov 27:12. Naše holky jsou na 11.místě bez bodu, Turnov na 9.místě s pěti body.

30.kolo II.ligy starších dorostenců - 10.2. - 15:00 hod. - Sokol Bělá  x  HBC Strakonice 1921
V podzimním utkání jsme ve Strakonicích prohráli 38:29. Hosté jsou se třinácti body na 7.místě, nám patří po podzimu 8.příčka se ziskem dvanácti bodů.

Na zápasy jsou delegováni rozhodčí Lukáš Ledvinka a Lukáš Lehký.

Srdečně zveme všechny příznivce, BĚLÁ DO TOHO !!

Přípravka, mini a mladší žactvo mají o víkendu volno.

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (26)

Galetka Jiří (19)