oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Sportovní ples 2018 se vydařil, všem děkujeme !

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: pondělí 5.2.2018 | zobrazeno: 304x

Sportovní ples 2018 se vydařil, všem děkujeme !

Personál Sokolovna

V sobotu 27.1. 2018 jsme pořádali tradiční sportovní ples. K tanci a poslech hrála kapela Generace, k pobavení vystoupili ochotníci z řad házenkářů, tentokrát ve znamení " tvůj hlas má známou tvář ", video najdete ZDE. O půlnoci se losovala bohatá hlavní tombola. A jak už je dobrým zvykem, Sokolovnu se nám po roce podařilo vyprodat. Tímto bychom chtěli všem poděkovat za výbornou atmosféru do brzkých ranních hodin :o) .

Děkujeme všem sponzorům, kteří přispěli věcným nebo finačním darem do tomboly.

Na další ples se s námi můžete těšit v sobotu 16.2. 2019.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Husáková Vladimíra (21)

Šídlo Jiří (18)