TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / články / 3.kolo II.ligy STD: Sokol Vršovice - Sokol Bělá 25:23 ( 13:11 )

téma: starší dorost | autor: Švícko | datum: pondělí 8.10.2018 | zobrazeno: 439x

3.kolo II.ligy STD: Sokol Vršovice - Sokol Bělá 25:23 ( 13:11 )

 


Ve 3.kole II.ligy jsme nastoupili ve Vršovicích k prvnímu venkovnímu zápasu letošního ročníku. Bylo několik omluvenek, Piešťanský to jel s bolavou nohou zkusit aspoň do obrany, po dohodě s trenérem STD Lovosic Kořínkem nastoupil brankář Vítek v neděli za nás. 


Hráči si nevzali k srdci předzápasové rady a do utkání vstoupili profesorsky. Střelba z nepřipravených pozic, lehkomyslnost v zakončení šancí, naopak Vršovice do utkání vlétly s velkým nadšením a ve 14.minutě svítil stav na ukazateli skóre 9:2. Naše střelba byla po 14ti minutách s bilancí 14/2 ! Po time -outu začali hráči konečně bojovat, zlepšili střelbu i obranu a ve 27.minutě snižoval Stanev už na 11:10. Konec poločasu jsme dohrávali v oslabení a domácí upravili skóre po úvodní třicetiminutovce na 13:11.


V úvodu druhé půle se obraz hry moc nezměnil, byl to především boj a hra do postupného útoku. Ve 41.minutě domácí zvyšovali na 20:15 a vypadalo to, že bez problémů dotáhnou utkání do vítězného konce. Poté hráči opět přidali v obraně, za kterou výborně chytal Vítek a v 52.minutě otáčel Sucharda na 20:21. I přes několik úspěšných obran se nám nepovedlo proměnit a Vršovice otočily v přesilovce za vyloučení brankáře Vítka na 23:21 v 57.minutě. Sojka nás záhy vrátil do hry, když snižoval na 23:22 v 58.minutě, ale v závěru nás opět vychytal brankář domácích a Vršovice si výhru už vzít nenechaly. 


Měli jsme dost hluchých míst, prospali jsme úvody obou poločasů. Začít hrát až za stavu 9:2 je pro mě nepochopitelné a bude to mít určitě dohru, protože to není poprvé.  Hráči po většinu zápasu dobře bránili, ale vychytal je domácí brankář, který měl úspěšnost kolem 60%. Dále se nedařil rychlý útok, na postavenou obranu byli Sojka s Humpolou od obránců zdvojováni, bohužel jsme z toho nedokázali těžit pro ostatní. Do křídel se dostalo 7-8 nahrávek, bylo z toho 5 gólů, klasická lajna přihrávek s náběhem od křídla ke křídlu víc jak 10x za zápas u nás k vidění nebyla. V závěru nás trochu poškodili rozhodčí, kteří do 50.minuty pískali solidní rovinu a neudrželi jsme nervy na uzdě. Vítek praštil po křivdě míčem o zem - trest 2 minuty, trenér chtěl od rozhodčích vysvětlit rozhodnutí -  žlutá karta a vše se v závěru zvrtlo ve rvačku Kučery s protihráčem, když rozhodčí pustili faul na Kučeru. Pro oba aktéry to znamenalo modrou kartu a budeme čekat na výrok disciplinárky.
Po utkání proběhla diskuze i na téma "docházka na tréninky". Hráči sami viděli, že bez tréninků se to hrát nedá ( viz špatné vstupy do zápasů, ve kterých jsou k vidění střelba mimo zařízení a technické chyby ). Pravidelně chodí jen 3-4 hráči, většinu mám k dispozici jen na zápasy. 


Domácím gratulujeme k vítězství, Vršovice nás předčily bojovností a nasazením, tentokrát jsme si vyhrát nezasloužili.

 

Podrobnosti z utkání najdete ZDE.


Další utkání hrajeme v sobotu 13.10. od 15:00 s Lokomotivou Vršovice.

 


 

Přiložené fotky

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

18.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

33

2LZČ

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Havl. Brod

28

11.5.

TJ Sokol Úvaly

Úvaly

37

2LZČ

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

26

4.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

24

2LZČ

1. HC Pardubice

Pardubice

23

příští utkání

žádné utkání nenalezeno

oslavenci

1.6.

Samešová Nikol (30)

2.6.

Baičev Martin (20)

9.6.

Křečková Nikola (29)

19.6.

Stanev Richard (19)

24.6.

Tošovský Antonín (43)

27.6.

Poživilová Vendula (15)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková