oddíl házené | starší dorost

Sokol Bělá / starší dorost / články / 3.kolo II.ligy STD: Sokol Vršovice - Sokol Bělá 25:23 ( 13:11 )

téma: starší dorost | autor: Švícko | datum: pondělí 8.10.2018 | zobrazeno: 439x

3.kolo II.ligy STD: Sokol Vršovice - Sokol Bělá 25:23 ( 13:11 )

Ve 3.kole II.ligy jsme nastoupili ve Vršovicích k prvnímu venkovnímu zápasu letošního ročníku. Bylo několik omluvenek, Piešťanský to jel s bolavou nohou zkusit aspoň do obrany, po dohodě s trenérem STD Lovosic Kořínkem nastoupil brankář Vítek v neděli za nás.

Hráči si nevzali k srdci předzápasové rady a do utkání vstoupili profesorsky. Střelba z nepřipravených pozic, lehkomyslnost v zakončení šancí, naopak Vršovice do utkání vlétly s velkým nadšením a ve 14.minutě svítil stav na ukazateli skóre 9:2. Naše střelba byla po 14ti minutách s bilancí 14/2 ! Po time -outu začali hráči konečně bojovat, zlepšili střelbu i obranu a ve 27.minutě snižoval Stanev už na 11:10. Konec poločasu jsme dohrávali v oslabení a domácí upravili skóre po úvodní třicetiminutovce na 13:11.

V úvodu druhé půle se obraz hry moc nezměnil, byl to především boj a hra do postupného útoku. Ve 41.minutě domácí zvyšovali na 20:15 a vypadalo to, že bez problémů dotáhnou utkání do vítězného konce. Poté hráči opět přidali v obraně, za kterou výborně chytal Vítek a v 52.minutě otáčel Sucharda na 20:21. I přes několik úspěšných obran se nám nepovedlo proměnit a Vršovice otočily v přesilovce za vyloučení brankáře Vítka na 23:21 v 57.minutě. Sojka nás záhy vrátil do hry, když snižoval na 23:22 v 58.minutě, ale v závěru nás opět vychytal brankář domácích a Vršovice si výhru už vzít nenechaly.

Měli jsme dost hluchých míst, prospali jsme úvody obou poločasů. Začít hrát až za stavu 9:2 je pro mě nepochopitelné a bude to mít určitě dohru, protože to není poprvé.  Hráči po většinu zápasu dobře bránili, ale vychytal je domácí brankář, který měl úspěšnost kolem 60%. Dále se nedařil rychlý útok, na postavenou obranu byli Sojka s Humpolou od obránců zdvojováni, bohužel jsme z toho nedokázali těžit pro ostatní. Do křídel se dostalo 7-8 nahrávek, bylo z toho 5 gólů, klasická lajna přihrávek s náběhem od křídla ke křídlu víc jak 10x za zápas u nás k vidění nebyla. V závěru nás trochu poškodili rozhodčí, kteří do 50.minuty pískali solidní rovinu a neudrželi jsme nervy na uzdě. Vítek praštil po křivdě míčem o zem - trest 2 minuty, trenér chtěl od rozhodčích vysvětlit rozhodnutí -  žlutá karta a vše se v závěru zvrtlo ve rvačku Kučery s protihráčem, když rozhodčí pustili faul na Kučeru. Pro oba aktéry to znamenalo modrou kartu a budeme čekat na výrok disciplinárky.
Po utkání proběhla diskuze i na téma "docházka na tréninky". Hráči sami viděli, že bez tréninků se to hrát nedá ( viz špatné vstupy do zápasů, ve kterých jsou k vidění střelba mimo zařízení a technické chyby ). Pravidelně chodí jen 3-4 hráči, většinu mám k dispozici jen na zápasy.

Domácím gratulujeme k vítězství, Vršovice nás předčily bojovností a nasazením, tentokrát jsme si vyhrát nezasloužili.

Podrobnosti z utkání najdete ZDE.

Další utkání hrajeme v sobotu 13.10. od 15:00 s Lokomotivou Vršovice.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Havl. Brod

TJ Sokol Úvaly