oddíl házené | stará garda

Sokol Bělá / stará garda / články / Info pro starou gardu - sestava na sobotu 24.6.

téma: stará garda | autor: Švícko | datum: úterý 13.6.2017 | zobrazeno: 3148x

Info pro starou gardu - sestava na sobotu 24.6.

Přátelé, kamarádi,

v rámci oslav 90 let bělské házené, které se konají 24.6., sehrajeme přátelské utkání starých gard Sokol Bělá x HSG - SKP Mladá Boleslav. Začátek utkání je v 17:00. Chtěl bych tímto oslovit a zároveň pozvat všechny bývalé hráče i trenéry mužů, aby se aktivně zapojili. Oslovuji všechny bývalé hráče ve věku 35 - 99 let od Náchoda, přes jižní Čechy, Prahu, severní Čechy až k hranicím Francie. Čím víc se nás sejde, tím líp !! Hrát se bude 2x 30 minut, určitě si zahrajeme všichni.

Účast potvrdili hráči ( aktualizace 19.6. ) : Renza, Kabátník, Tošovský st. - Týsl, Aleš Stach, Petr Stach, JUDr.Cehák, Femiak, Knotek, Tošovský ml., Netrval, Sommer, Čtvrtník, Šedebauer, Švec, Hentek, Vaněk, Hrubý, M.Hríb, Picek

Kdo má chuť si zahrát, dejte mi vědět na mail: svecstanislav@seznam.cz

Sraz hráčů v 16:00.

Holec Jakub (18)