TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | mladší dorostenky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / mladší dorostenky / články / 2. kolo 2. ligy TJ Sokol Bělá x FK Hvězda Cheb 26:31 (13:16)

téma: mladší dorostenky | autor: Roubik | datum: úterý 25.9.2018 | zobrazeno: 305x

2. kolo 2. ligy TJ Sokol Bělá x FK Hvězda Cheb 26:31 (13:16)


V rámci druhého kola jsme znovu odehráli zápas na domácí půdě. Přivítali jsme tým z Chebu.

 

Zápas  pro nás znamenal  ukázat všem, co v nás je. Po první domácí porážce s týmem Mělníka jsme chtěli konečně dosáhnout na bodový zisk. Celý tým dorazil na zápas v dobré náladě a děvčata se moc těšila na to, že všem ukážou  jak se zlepšila.

 

 I přesto,  že jsme měli jen dvě hráčky na střídání, vstoupili jsme do zápasu aktivně. Celkem se nám dařilo jak v obraně, tak v útoku.  Spojky začaly střílet z dálky a spolupracovaly s křídly a pivotem.To  se v poločase projevilo i na rozdílu skóre, který byl jen o tři branky (13:16).

O poločase jsme si řekli, s čím vstoupíme do druhé poloviny zápasu a na čem zapracujeme. To se celkem povedlo. I přes časté křivdy rozhodčích z první půle byly všechny hráčky hodně aktivní a zarputile se rvaly o konečný výsledek.

 

Zápas byl vyrovnaný až do samotného závěru, kdy ale rozhodlo pár technických chyb a Cheb nám odskočil na pětibrankový rozdíl. Konečný výsledek byl tedy 26:31.

 

Po zápase bylo cítit velké zklamání, což plně chápu. Na druhou stranu na sebe všechny hráčky z týmu mohou být náležitě hrdé. Odehrály pohledný zápas a všem ukázaly, že v nich něco je. Týmový duch a bojovnost všech na hřišti konečně začala fungovat. Pokud budeme nadále takto pokračovat a budeme táhnout všichni za jeden provaz, zapomeneme na malicherné problémy a zbytečné hádky kvůli maličkostem, tak budeme jako tým zápas od zápasu silnější. Věřím, že tolik chtěné body za vítězství opravdu vybojujeme. 

 

Proto hoďme všichni za hlavu to co bylo a pojďme se soustředit na budoucnost a další společné kroky v házené. PROTOŽE CO JSME?? TÝM!!!

 

 

Statistiky utkání: ZDE

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

21.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

21

2LZČ

TJ Sokol Písek

Písek

34

12.5.

TJ Praha Háje Jižní Město - B

Háje JM - B

35

2LZČ

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

11

4.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

16

2LZČ

HK Slavia VŠ Plzeň

SVŠ Plzeň

33

příští utkání

žádné utkání nenalezeno

oslavenci

1.6.

Samešová Nikol (30)

2.6.

Baičev Martin (20)

9.6.

Křečková Nikola (29)

19.6.

Stanev Richard (19)

24.6.

Tošovský Antonín (43)

27.6.

Poživilová Vendula (15)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková