oddíl házené | mladší dorostenky

Sokol Bělá / mladší dorostenky / články / 2. kolo 2. ligy TJ Sokol Bělá x FK Hvězda Cheb 26:31 (13:16)

téma: mladší dorostenky | autor: Roubik | datum: úterý 25.9.2018 | zobrazeno: 160x

2. kolo 2. ligy TJ Sokol Bělá x FK Hvězda Cheb 26:31 (13:16)

V rámci druhého kola jsme znovu odehráli zápas na domácí půdě. Přivítali jsme tým z Chebu.

Zápas  pro nás znamenal  ukázat všem, co v nás je. Po první domácí porážce s týmem Mělníka jsme chtěli konečně dosáhnout na bodový zisk. Celý tým dorazil na zápas v dobré náladě a děvčata se moc těšila na to, že všem ukážou  jak se zlepšila.

I přesto,  že jsme měli jen dvě hráčky na střídání, vstoupili jsme do zápasu aktivně. Celkem se nám dařilo jak v obraně, tak v útoku.  Spojky začaly střílet z dálky a spolupracovaly s křídly a pivotem.To  se v poločase projevilo i na rozdílu skóre, který byl jen o tři branky (13:16).

O poločase jsme si řekli, s čím vstoupíme do druhé poloviny zápasu a na čem zapracujeme. To se celkem povedlo. I přes časté křivdy rozhodčích z první půle byly všechny hráčky hodně aktivní a zarputile se rvaly o konečný výsledek.

Zápas byl vyrovnaný až do samotného závěru, kdy ale rozhodlo pár technických chyb a Cheb nám odskočil na pětibrankový rozdíl. Konečný výsledek byl tedy 26:31.

Po zápase bylo cítit velké zklamání, což plně chápu. Na druhou stranu na sebe všechny hráčky z týmu mohou být náležitě hrdé. Odehrály pohledný zápas a všem ukázaly, že v nich něco je. Týmový duch a bojovnost všech na hřišti konečně začala fungovat. Pokud budeme nadále takto pokračovat a budeme táhnout všichni za jeden provaz, zapomeneme na malicherné problémy a zbytečné hádky kvůli maličkostem, tak budeme jako tým zápas od zápasu silnější. Věřím, že tolik chtěné body za vítězství opravdu vybojujeme.

Proto hoďme všichni za hlavu to co bylo a pojďme se soustředit na budoucnost a další společné kroky v házené. PROTOŽE CO JSME?? TÝM!!!

Statistiky utkání: ZDE

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

TJ Sokol Písek