TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / utkání / Bělá x Loko Vršovice

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

BPB

 

25:22

(14:9)

TJ Lokomotiva Vršovice

Loko Vršovice

LVR

II. liga Čechy Západ | 2018/19 − 4. kolo

sobota 13.10.2018 • 15:00 hodin

detaily utkání

rozhodčí: 

 Libor Skružný

průběh: 

 3:1, 4:4, 12:5, 14:7, 17:11, 20:18, 22:21, 23:22, 25:22

7m hody: 

 4/2 - 3/1

diváků: 

 25

místo: 

 Sportovní hala Bělá pod Bezdězem

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

č

hráči

br

úsp

tresty

7

12

-

Ž2

6

-

22247.

4

4/2

-

22

17

4

-

Ž2

č

brankáři

br

zákr

tresty

16

-

Ž2

trenéři

Stanislav Švec - TR, Petr Netrval - AS, Jakub Hamšík - OV,

TJ Lokomotiva Vršovice

Loko Vršovice

sestava

br

Bartoš Vojtěch

1/0

Brabec Štěpán

8/0

Bulant Martin

1/0

Frýdl Natanael

Markes Jan

Mrkal Vojtěch

4/0

Palouda Adam

6/0

Příbramský Jakub

Sadílek Dominik

Štrobl Vojtěch

Turner David

1/1

Vocetka Petr

1/0

Vodňanský Matyáš

trenéři

Marián Šiška - TR, Petr Kocourek - OV

tresty

Ž  Vocetka Petr, Mrkal Vojtěch, Příbramský Jakub

2  Brabec Štěpán, Sadílek Dominik, 2x Turner David, Příbramský Jakub

Č  

D  

komentář k utkání

Ve 4.kole II.ligy jsme hostili v domácím prostředí městské sportovní haly Lokomotivu Vršovice. Do zápasu jsme nastupovali s jedním hráčem na střídání, Piešťanský, Sojka, Heřmanovský jsou se zraněním na marodce. O Šídlovi jsem 3 měsíce nic neslyšel, se Šturmou už nepočítám, to bylo asi nedorozumění a Coufal zalehnul s angínou. J.Kučera dostal za modrou kartu jen podmínku, ale kvóta 3 hostujících hráčů v utkání byla bohužel naplněna ( Vaněk, M.Humpola, Sucharda ). S rozestavěním toho nešlo moc vymýšlet, Vaněk hrál levou spojku a na střídačce se mnou zůstal Stanev, kterého úvod sezóny nezastihnul v nejlepší formě, navíc má i velmi špatnou docházku na tréninky.


Po vyrovnaném úvodu ( 3:3 v 9.minutě ) se nám povedlo brzy odskočit na 9:4 v 19.minutě. Kluci dobře bránili, v útoku byl k neudržení Humpola. Mezitím odstoupil pro zranění Bernard a od 15. minuty jsme museli hrát bez možnosti střídání. Do konce poločasu jsme si udrželi komfortní náskok pěti gólů ( 14:9 ).


Do druhé půle jsme vstoupili s odhodláním nepřipustit drama a měnit tempo hry. Bernard střídal Staneva do obrany, protože Richard měl po 15ti minutách hry už 2 dvouminutové tresty. Do 38. minuty se nám dařilo držet bezpečný náskok ( 19:11 ). Během následujících sedmi minut Vršovice využily sérii přesilovek a ve 47.minutěsnižovaly na 19:17. Po třetím vyloučení šel předčasně do sprch Stanev, dvouminutový trest za kecání dostal i brankář Vítek. Oslabení 4 na 6 odchytal Bernard, který poté pokračoval i s lehčím zraněním palce odhodové ruky ve hře, ale v podstatě neznamenal žádnou hrozbu pro obranu soupeře. Hostující hráči vycítili šanci a v 57.minutě snižoval Turner ze sedmičky na 22:21. Závěr utkání se dohrával 6 na 6, hráči se soustředili jen na hru, zaslouženě vybojovali 2 mistrovské body a drží domácí neporazitelnost.


Tentokrát musím ocenit hru v obraně, ve které hráli prim Vaněk s Brisudou, dále bojovnost a kondici celého týmu. Kluci i bez možnosti střídání měli pasáže, kdy hráli na 1.,2. vlnu, Lukáš je automaticky tlačil kolmicemi dopředu, v tom máme jasno. Hodně sil je stálo 10 dvouminutových trestů. Viktor se s levou spojkou popasoval statečně, několikrát krásně uvolnil pivota Brisudu a levé křídlo. Jakub Humpola opět naplnil moje očekávání, u Staneva se naplno projevuje špatná tréninková docházka. Sucharda si zvyká na pravé spojce, ale s jeho parametry ho je na křídlo škoda a útočná hra pravé spojky nás dlouhodobě trápí.
Samostatné téma jsou tresty za komentování nepřesných rozhodnutí rozhodčích. Z poměru vyloučení 10:5 byly tři naše tresty za kecání, a to je neomluvitelné ! Za úvodní 4 kola letošního ročníku je to už celkem 6 trestů za reakci na chybné rozhodnutí rozhodčích. Takže počínaje příštím zápasem, kdo bude vyloučen za kecání, tak na tréninku ho čeká 10x na šířku na začátku a 10x na šířku na konci tréninku, samozřejmě včetně trenéra. Chyby dělá každý, hráči, trenéři i rozhodčí, musíte to prostě ustát a soustředit se jen na hru !  Zbytečná oslabení za nedisciplinovanost nás stojí hodně sil a někdy i body.
Divákům děkujeme za podporu v hledišti, k rozhodčím bez komentáře, kdo tam byl, viděl to sám.

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková