2  Krejčí Zdeněk, Jerie Dominik, 2x Picha Martin, 2x Glas Dominik, 2x Šturm Filip, Hampl Matyáš, 3x Všetečka Jan

Č  Všetečka Jan

Technické chyby: 9

Úspěšnost střelby: 45/24 - 53%

V 19.kole II.ligy jsme v domácím prostředí hostili Dvůr Králové nad Labem. V podzimním utkání jsme podlehli ve Dvoře 21:17, po dvou venkovních debaklech jsme chtěli zabrat a konečně vyhrát. Bohužel nezafungovaly hostovačky, volno si na naše utkání udělal jen Sojka, dále nebyli k dispozici Loukotka, který nebyl ve formě po maturitním plese a Humpola, který je v rekonvalescenci po operaci ramene.
Hosté mají vyrovnaný kádr, hráči spolu trénují ( o tom se mně může jen zdát ), vědí o sobě, jejich obrana patří k nejlepším v soutěži. I když je jejich družstvo složené převážně z mladších dorostenců, předvádějí letos dobré výkony.

Vstup do zápasu se nám vůbec nepovedl. V 15.minutě jsme prohrávali 5:10. V útoku byl jedinou hrozbou Sojka, v obraně jsme špatně bránili křídla a hostě navíc měli velmi produktivní střelbu. Na stav 5:10 byla střelba 11:11. Hosté od úvodních minut očividně více chtěli, bojovali, my jsme působili odevzdaným dojmem. 1 střela střední spojky a 1 střela pravé spojky za úvodních 30 minut, to je velmi špatná bilance. Ve druhé části prvního poločasu se zvednul Vítek v brance a díky němu se šlo do kabin za pro nás přijatelného stavu 10:14.

Abychom mohli pomýšlet na úspěch, museli jsme zvednout hlavně útok. Chyběly odvaha, odhodlání a vítězný duch. Kluci působili hrozně odevzdaně, jakoby jim bylo jedno, jak to dopadne, hlavně ať už to mají rychle za sebou....Bohužel se nám je nepovedlo nabudit a v tomto duch rozehráli druhý poločas. Když hosté zvyšovali ve 44.minutě na 14:23, nebylo co řešit. Do branky šel Kuba Coufal a začali jsme riskovat v obraně. Piešťanský šel do druhého pivota a tam se evidentně našel, se Suchardou předvedli několik pěkných akcí. Dokázali jsme zrychlit hru, už se na to dalo i koukat. Bojovníci ze Dvora nepřipustili jakékoliv drama, ale za posledních 20 minut nemám klukům co vytknout.
Po šedesáti minutách z toho byla zasloužená prohra 24:33.

Citelně chyběli hlavně Humpola s Vaňkem, se Stachem už moc nepočítám, protože se dostal na soupisku extraligového áčka Lovosic. Velký prostor dostal brankář Coufal a nevedl si špatně, několik rovinek si na křídle s ortézou zaběhal Humpola, který už zvládnul hodit tři sedmičky. Rozhodly špatné vstupy do obou poločasů, v útoku hrozili akorát Sucharda se Sojkou, zbytek se bál hrát. Trestuhodně jsme nezužitkovali ani poměr vyloučených 4:12.