oddíl házené | muži

2  3x Mikan Matěj, Novák Filip, 2x Doležal Matěj

Č  Mikan Matěj

komentář k utkání

Do zápasu jsme vstoupili koncentrovaně s jasně stanovenou taktikou. Prvních 20 minut se nám hra poměrně dařila,  kluci plnili to  co jsme si stanovili. Jako již tradičně jsme se ke konci první půle nevyvarovali technických chyb a do šaten se šlo za nerozhodného stavu. Druhá půle se nám vůbec nepodařila. Nebyli jsme schopni ubránit jednoduché kombinace soupeře se zakončením přes pivota, ze kterého jsme  dostávali hodně laciné branky. nejsme schopni ubránit jeden na jednoho.  Ani v útočné fázi jsme již nehráli tak jak jsme měli. Místo týmového výkonu se kluci snažili přehrát soupeře jeden na jednoho , což se vůbec nedařilo. Hra byla rozkouskovaná a naivní. Když se k tomu připočte ukvapená střelba a technické chyby, nemůžeme pomýšlet na vítězství. Tento zápas vyšel poměrně dobře brankaři, ale i jeho dobrý výkon nestačil na zisk bodů.