V sobotu 9. května čekal na naše minižáky další turnaj formátu 4+1, tentokrát na půdě Mělníka. Ačkoliv se tým musel vypořádat s nečekanými personálními komplikacemi v realizačním týmu i v samotné sestavě, děti ukázaly obrovské srdce a domů si odvezly nejen skvělé zážitky, ale především další herní posun.
Předzápasový program nám sice trochu zkomplikovala marodka a omluvy z rodinných důvodů, kvůli čemuž jsme do Mělníka odcestovali v komornějším počtu hráčů. Aby toho nebylo málo, ze zdravotních a pracovních důvodů nemohl s týmem odjet ani jeden z kmenových trenérů.
Velké poděkování a uznání patří rodičům našich hráčů. Bez jejich okamžité reakce a stoprocentní podpory by děti na turnaj vůbec nemohly odcestovat. Rodiče se bez váhání sami nabídli, že s dětmi pojedou, zajistí logistiku a dohlédnou na ně. Role hlavního kormidelníka na střídačce se nakonec bravurně ujal Miloš, kterému tímto děkujeme.
Děti pod jeho vedením a za hlasitého povzbuzování rodičů v hledišti předváděly parádní výkony. Turnaj se jim po herní stránce náramně vydařil a co je nejdůležitější – hru si maximálně užily.
Sestava Bělé: Sofie Sommerová, Jana Malínská, Aneta Macounová, Artem Karpovets, Šimon Stodůlka a Dominik Frič.
Děkujeme pořadatelům za super turnaj, rodičům za jejich obětavost a Milošovi za trenérskou výpomoc.
Házené zdar!
Fotogalerie