Mistrovský turnaj v rámci 4. kolo soutěže starších žáků jsme odehráli v Hostivici – Břvích.

Další mistrovské turnaje tohoto víkendového kola se hráli v Příbrami a v bělské sportovní hale, kde pořádala turnaj Mladá Boleslav.

Čekali nás soupeři z dolní poloviny tabulky, SK Hudlice – ty hrají zápasy mimo soutěž a TJ Kobylisy. Tentokrát jsme s sebou vzali 2 mladší žáky Matyáše Müllera a Tomáše Sluku, aby sbírali zkušenosti.

Na marodce jsou Vaškové Koštejn a Krejčík.

 

Sokol Bělá x SK Hudlice 22:14 ( 13:6 ) – mimo soutěž

Hurta 58%  - Loukotka 7, Dubec 4, Erben 4, Hríb 4/1, Krbeček 1, Müller 1/1, Hentek 1

 

Sokol Bělá x Kobylisy 27:7 ( 14:2 )

Hurta 71% - Dubec 9, Loukotka 7, Erben 6/1, Hríb 3, Krbeček 2, Sluka 0/2-2

 

V prvním utkání jsme se dlouho dostávali do tempa, nedávali jsme šance, to nás trápilo po celý turnaj. V dalších turnajích nás čekají soupeři, kteří jsou v tabulce nad námi, tam budeme potřebovat být produktivnější. Fungovala nám pravá strana, Patrik Loukotka s Robinem Dubcem spolupracují ve dvojici a dokáží se prosadit i individuálně. V brance byl spolehlivý Tomáš Hurta, který opět pochytal spoustu náskoků ze šestky. Velký prostor na hřišti dostali mladší žáci, Matyáš Müller měl premiérový zásah v této kategorii, Tomáš Sluka bohužel nedal dvě sedmičky. Obranu hrajeme 3+3, tam jsme střídali lepší okamžiky s horšími, musíme zlepšit zajišťování a přebírání. V útoku jsme si zahráli oba zápasy proti obraně 0+6, na tu se kluci dokázali prosadit střelecky a 1 na 1. Daří se nám zrychlovat hru, dotáhli jsme i několik rychlých akcí z druhé vlny.

Za pomoc s dopravou děkujeme technickým službám města.

 

Komplet výsledky, tabulku a statistiky najdete ZDE.

 

Další turnaj odehrajeme 6.11. v Kutné Hoře, kde nás čekají zápasy s Kolínem a Příbramí.