- utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním poločase domácí zřejmě podcenili soupeře a přistoupili k utkání vlažně. Hráči Bělé poměrně dobře bránili, skvěle chytal brankář Dvořák a v útoku se dařilo Dvořákovi s Knotkem. Právě Knotek dirigoval hru Bělé, ale ve 20 minutě utkání se zranil. Bělá si ještě do poločasu vytvořila dvoubrankové vedení. Ještě začátek druhého poločasu nenasvědčoval tomu, že by došlo k nějaké změně. Ve 41. minutě byl stav utkání 13:12. Pak ale hráči Mělníka zpřesnili obranu, hráči Bělé začali dělat hrubé chyby v útoku, které soupeř trestal rychlími protiútkoky. Mělník rozhodl utkání sérií sedmi branek v řadě /50.min 20:12!/. Potom se utkání už jen dohrávalo.
V dresu Bělé se prosadil pouze Dvořák, velky díl smůly si vybral Tošovský, který trefil sedmkrát tyč! Skvělé opět chytal brankář Dvořák. Naopak se nedařilo Týslovi, který neproměnil velké množství vyložených šancí. Družstvo Mělníka podalo z počátku vlažný výkon, ale v závěru utkání potvrdilo svou kvalitu a zaslouženě vyhrálo.
Utkání se hrálo na asfaltovém hřišti před cca 30 diváky za chladného počasí. Rozhodčími byli pánové Mádlo a Šmolík, kteří pískali průměně.