Sokol Bělá / přípravka / články / Turnaj přípravky Příbram 26.5.2018

téma: přípravka | autor: Hrubas | datum: středa 30.5.2018 | zobrazeno: 1115x

Turnaj přípravky Příbram 26.5.2018

Přípravka Sokol Bělá - turnaj Příbram

V sobotu 26.5.2018 se naše děti z přípravky zúčastnily turnaje v Příbrami, který se odehrál na venkovním hřišti za nádherného počasí. Odjížděli jsme pouze s jedním družstvem o devíti hráčích. Jelo osm chlapců a jedna dívka. Zápasy se hrály systémem 1 x 12 minut + nájezdy, které byly po prvních utkáních zrušeny.
Utkali jsme se soupeři: Příbram X, Příbram Y, Příbram Z, Kutná Hora, Mělník 1, Mělník 2. Všechny zápasy jsme vyhráli s celkovým skóre 94 : 29. Střídání probíhalo hokejově. Po šesti minutách (čtyři hráči na střídačku, čtyři na hřiště). Hráli jsme kolektivně, což mě hrozně potěšilo. Nemám rád, když se prosazuje jeden, dva hráči a ostatní si ani nevystřelí, to je raději vystřídám i za cenu prohry. Jinak musím všechny děti pochválit, nejen za předvedené výkony, ale i za to jak se chovaly během celého turnaje. Závěrem bych chtěl poděkovat Vaškovi Ginzlovi, který nám pomohl s dopravou a Laďce Müllerové za zápisy k utkáním, včetně dohledu nad dětmi během celého turnaje.